Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleőrülök! Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök! Hogy tudnám elfelejteni, vagy javítani a saját helyzetemen? (Lent)

Figyelt kérdés

Több mint féléve szakítottunk a barátommal.Sajnos egy oldalú szerelem volt az én részemről.Kb 3 hónapig voltunk együtt. Teljesen hasonló személyiségek vagyunk és nagyon sok mindenben egyezünk.

Jelenleg is nagyon nagyon jóban vagyunk, bármikor számíthatunk a másikra, gyakran találkozunk, de sosem történik semmi, max megölel. A széltől is óv, bármit megtenne értem, és tényleg bármikor bármilyen körülmények között számíthatok rá.

Egy társaságba is járunk.

Ha én nem írok rá MSN en akkor általában ő megteszi.

Ő életem első szerelme, és bárhogy is próbálom nem tudom elfelejteni, próbáltam elkerülni és nem beszélni vele, de egyszerüen nem megy nem vagyok rá képes, úgy érzem, hogy bármit megtennék érte. Soha nem hittem, hogy bármikor egy fiú többet fog nekem jelenteni mint apukám, de ez az idő is bekövetkezett.Az életem adnám érte.

Néha nagyon szánalmasnak érzem magam, hogy minden kettesben töltött (akár 1-2) perc után is órákig a mennyországban érzem magam.

Más fiú egyáltalán nem érdekel, ha pedig megtetszik valaki, az akkor is csak azért mert hasonlít ő rá.

Ma is moziban voltam a legjobb barátnőmmel, és elsírtam magam egy romantikus vígjátékon.

Nem bírom tovább :(

Boldogtalan vagyok nélküle. Nekem senki más nem kell rajta kívül.


Mit tudok tenni? ( az újrakezdésre nem látok sok esélyt)


Bocsi, h hosszúra sikeredett, de tényleg teljesen kétségbe vagyok esve, és nem tudom mit csináljak.


A válaszokat előre is köszönöm


2010. febr. 20. 20:52
 1/4 anonim válasza:
probald meg feltekennye tenni, ha feltekeny lesz akkor szerelmes beled, es ha ez sikerul, akkor beszelj, es mond el neki, hogy nagyon szereted, stb.
2010. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de az az érzésem a sráccal kapcsolatban, hogy éretlen még... Talán nem akarja magát lekötni. Nem azt mondom, hogy várj rá, de döntsd el magadban, hogy ez így nem mehet tovább. Szereted, hiszel abban, hogy még lesz dolgotok egymással, később, talán évek múlva, hogy ez nem egy lezárt ügy - de most akkor is tovább kell lépned! Próbálj meg kicsit távolodni tőle, ne keresd, tűnj el előle kicsit, és figyeld meg a hatást... Ha nincs, akkor menned kell tovább, másfelé.
2010. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez a helyzet velem is.. csak én fél hete h sza

kítottam vele.. féltkennyé netedd ne mond hogy szeretsz mást(ne hazudj).. elveszed az utsó esélyt is amit kaphatnál.vagy ő kaphatna.. próbálj meg rátérni erre a témára.. ne félj írd meg neki hogy mit érzel.. és ne csak szóban de tettekben is bizonyíts még nem lesz késő.. ha életed nagy Ő-je nem szabad hagyni h ilyen könnyen hagyjátok . ha meg van valakije most az a legrosszabb ami csak történhet.. de nem szabad közéjük állni..akármi is lesz próbáld meg azzal nyugtatni magad.. hogy neki mi lenne a jó..nem neked..

1 próbát megér..

2010. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

én 16 éves vagyok ő 18.

próbáltam felejteni és nem összejárni vele...

De akkor meg ő keres meg.

nagyon nagyon nehéz :(

2010. febr. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!