Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni! Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 4 éven át tetszett (illetve még most is). Ő azthiszem az első, akire tényleg azt mondhatom, hogy nem csak tetszett, de szerelmes is voltam. Gyakran ábrándozok róla, este azzal alszom el, reggel azzal kelek... Egyszerűen nem bírom elfelejteni, pedig tudom, hogy más tetszik neki, tudom, hogy az ilyen kis r*bancok tetszenek neki, akik kipakolják magukat, de valahogy mégis tetszik még. Nem tudom elfelejteni, pedig már vagy 1 éve próbálom. MÉg mindig hirtelen átjár valami, ha vele beszélek, vagy ha ránézek. Nem tudom elfelejteni, pedig szeretném! Sokan mondják, hogy az idő megoldja, de mégis mennyi ez az idő? Mint már írtam, egy éve szeretném elfelejteni, és semmi. Hogy felejtsem el?
2011. nov. 14. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy mondogatod magadnak,hogy el kell felejtenem,azon kívül mit teszel azért,hogy sikerüljön is? Ismerkedsz más fiúkkal,eljársz szórakozni?Volt azóta randid?

Miért beszélsz vele?Miért találkoztok?

2011. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, azt elfelejtettem, hogy 14/L


Tehát bulikba még nem járok :D

2011. nov. 14. 17:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársam, szóval nap mint nap találkozunk, beszélni pedig már csak ritkán szoktunk.
2011. nov. 14. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Idősebbnek gondoltalak. Ha most vagy 14 ,akkor elvileg jövőre mész gimibe ugye? Talán a másik iskola,az új közeg elfelejteti veled.Sajnos a plátói szerelmet kevesen kerülik el az életükben és ez eléggé tud fájni.De ha majd később visszanézel erre a korszakodra,akkor már nem fogod ennyire tragikusnak látni,főleg,ha megtudod milyen a viszonzott szerelem.
2011. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14? Akkor Barbie a barátnőd! Menj és játssz vele!
2011. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18:13 kérlek húzz már el valahova, mert nagyon elegem van az ilyenekből... Ha normálisan nem tudsz válaszolni, akor inkább ne is válaszolj, nemtudom mi a bajod, talán te 14 évesen még babáztál? Lassan már a 16 éveseknek is babázni kellesz, annyira nem bírom az ilyeneket.
2011. nov. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!