Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes dolog? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes dolog? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Hetedik osztályba járok. Van egy fiú, aki harmadik óta nagyon tetszik nekem, de ő már többször is bebizonyította hogy én nem neki. ( Bár mondjuk ő volt az első aki felkérte a párját a nyolcadikos keringőhöz, és engem kért fel.... de szerintem ez semmit nem jelent. ) Most egyre jobban kezdek kiábrándulni belőle, már nem is tetszik, és nem értem hogy mi tetszett benne. Mégis úgy érzem hogy szükségem van egy lelki társra, aki átölel, egyetért velem, elmondhatom neki a gondjaimat és jókat szórakozhatunk. Úgy érzem szeretnék egy barátot, akiben meg van ez. Szerintetek ez így rendben van? Vagy még korai?
2012. jún. 5. 10:54
 1/9 DiMalto ***** válasza:
44%
az....14éves fiútól ne várd ha lelki társad legyen!!!
2012. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Egy 14 éves fiú még jó pár évvel fejletlenebb agyilag mint te, ne várj tőle mélyenszántó beszélgetéseket. Szerintem te magad sem tudod pontosan, hogy mit akarsz, szerelmet vagy csak valakit, akitől szeretetet, odafigyelést kaphatsz. Ez teljesen normális egyébként a te korodban.
2012. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen szerezz barátnőt, biztosan megértitek majd egymást
2012. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem... én nem arra a fiúra gondoltam aki tetszik/tetszett. Csak egy társra, akivel beszélgethetek stb...
2012. jún. 5. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress egy jó barátnőt,sokkal többet érsz,nem kell még pasizni minek? azért hogy valakit átölelj és megértsen tökéletes egy barátnő
2012. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen vágysz a szerelemre, meg a bizalomra.

Ebben mi nem normális?

2012. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 F vagyok, ha gondolod irhatsz privátot..
2012. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

keress egy idősebbet. De ne azért ne kétszerannyi időset :D

Az élettől annyit kapsz vissza amennyit beleteszel, semmi sem ingyen jön a semmiből... !

F18

2012. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
többet ér egy fiubarát a csajnál már akinél mint több száz kamu barátnő ;)
2016. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!