Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk (mert van barátja). Ma reggel találkoztunk és láttam rajta hogy nagyon fázik szinte didereg és arra gondoltam hogy mindjárt átölelem hogy felmelegítsem egy kicsit. Szerintetek meg kellett volna tennem, vagy jó hogy nem tettem?

Lányok ti mit gondolnátok ha ilyen történne veletek?


2015. ápr. 18. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Van barátja. Ha veled akarna lenni, már nem lenne barátja, és nem akarta volna, hogy csak barátság legyen köztetek. Kellemetlen helyzetbe hoztad volna, egy ilyen szituációból nehéz jól kijönni, nyilván nem akarja elutasítani az ölelésedet, mert az elég bunkó dolog, de nem biztos, hogy egyébként vágyik rá, vagy ha vágyik is, akkor sem így.
2015. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!