Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már mindenki könnyűvérűne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már mindenki könnyűvérűnek fog tartani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó baráti köröm már egy éve összetart a mi kis csapatunk,leginkább közös programok keretében találkozunk,és elég gyakran járunk el kocsmázni,bulizni. Engem mióta ismernek egyikükkel sem bonyolódtam semmilyen kapcsolatba (lány vagyok,20 éves), sőt igazából minden kapcsolatot kerültem egy éve,de nyilvánvaló,hogyha az emberlánya nem létesít testi kapcsolatot ilyen hosszú ideig igencsak ki lesz "éhezve". Ez alkohol hatására elő is jön belőlem,mármint annyi,hogy olyankor nagyon azt érzem,hogy szinte bárki jöhet,persze így sem szoktam bele menni,mert volt egy hosszú kapcsolatom és ott nagyon csalódtam a pasiban és azóta kerülök minden kapcsolatot. De,tegnap a baráti társasággal nagyon sokat ittam,és az egyik srác hazakísért,nem tudom,hogy de végül együtt feküdtünk le aludni,és mivel nagyon ittas voltam ő meg csak fogdosott,simogatott,mondtam neki,hogy nem akarom,sokáig ellenkeztem,de addig addig mondta mondta és nyúlkált míg nem bírtam ellenállni és megtörtént amit nagyon nem akartam... reggel mikor tudatosult bennem a dolog annyira szégyelltem magam :( senkinek el sem mertem mondani. ő azóta mondjuk nem nagyon keresett,írt vagy két mondatott és ennyi. Nem mintha akarnék tőle valamit,de ez most nagyon megalázó,egy éjszakás ribizlinek tarthat és ha elmondja másoknak is,ami 100%,mert miért ne mondaná,a többiek is elkönyvelnek,pedig én tényleg nagyon nagy önmegtartóztatásban élek...nagyon magam alatt vagyok azóta.
2015. ápr. 18. 20:18
 1/7 RRR ***** válasza:

ilyenért?

gondolom jól ismernek és nem tételeznek fel rólad ribiséget

ne edd magad,marhaság

ez nem az

2015. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugy kekl neked baba is lesz belole? Vagy volt koton??
2015. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből csak az a tanulság, hogy kerülni kell az alkoholmámort, mert az ember olyat tesz, amit józanul szégyell. De hát ezt is tanulni kell.
2015. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy év után végre szexeltél egyet? Ugyan már.
2015. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mentségedre szóljon, hogy: 1. egy éve egyedülálló vagy, 2. nem kufircoltál ez idő alatt orrba-szájba mindenkivel, s ez volt az első eset. Nyugi, ez még abszolút nem ribiség, de azért heti rendszer ne legyen belőle, hogy mindig mással fekszel össze.
2015. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel azonnal! Akkor aztán a nemi erőszakkal tényleg dicsekedhet a kis köcsög állat!
2015. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is csak abban tudok reménykedni,hogy végül is ismernek már annyira,bár ezek után felmerülhet bennük,hogy másokkal is ezt csinálom,mármint a társaságon kívül... azért is rossz egyébként,mert volt köztük egy srác akit nagyon kedveltem és ő akart volna párkapcsolatot,de visszautasítottam mivel még nem állok készen rá,viszont tudom belül,hogy később simán belemennék mert nagyon rendes ,és ha meg tudja biztos megutál :(

amúgy az alkoholról nem tudok lemondani,mármint ennyit azért nem szoktam inni mint most.

2015. ápr. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!