Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy csak a méretes pasijaimat szerettem?

Figyelt kérdés
sok kapcsolatom volt már eddigi életemben és ebből a két nagy méretű pasit szerettem csak. a többieket nem vettem komolyan. ennyire felszínes volnék? 33N

2015. ápr. 18. 21:56
 1/8 RRR ***** válasza:
100%
mert csak ők elégítettek ki teljességgel téged
2015. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veteran1978 ***** válasza:
Nem vagy felszínes,valószínűleg csak ők ketten tudtak téged kielégíteni,ezért gondolod úgy hogy csak őket szeretted!
2015. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de csak az ágyban voltak ők jók, emberként nem bántak velem szépen
2015. ápr. 18. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
mekkora az a méret? :D
2015. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mert neked csak a sex a fontos 1 kapcsolatban
2015. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom, sajnos lehet hogy tényleg az a legfontosabb..nem birom elviselni ha szeretnek, ha rám akaszkodik a pasi, ha oda van értem.
2015. ápr. 18. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudat alatt vonzódsz hozzájuk. Ez természetes. Ilyenkor azt sem bánod, ha jól eltángálnak, csak szexelhess ilyen nagy férfias kangépekkel, közben tudod, hogy ez nem helyes.

Legtöbb esetben az okosabb nők, tudják uralni az ösztöneiket. Csak ezt tudnod kell hogyan.

2015. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:

Nekem ez furcsa. Én általában előbb megszeretek valakit, majd azután fekszek le vele. Nem annak alapján döntöm el, hogy szeretem-e, hogy mekkora van neki.

Nálad ez fordítva működik?

2015. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!