Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már óvoda óta ismerem és mindig ottvolt melettem... Már 1éve biztos vagyok benne, hogy meleg vagyok és próbáltam magamban elkönyvelni, hogy nem szeretem mert ő csak barát... De mostanában már náluk sem tudok aludni mert ahányszor meglátom nem tudok parancsolni a szívemnek. Egyik nap meghívott magukhoz, hogy csapjunk egy két személyes kocka bulit. Először nemet mondtam neki mert tudtam, hogy ha megyek tuti elszúrok valamit és azt nem tudnám megbocsátani magamnak. De addig zaklatott amíg igent nem mondtam... Így hát pénteken suli után rögtön hozzájuk mentünk. Nem is volt gond egészen este 10 órájig. Én a földön ő az ágyon űlt és mondta, hogy elmegy gyorsan letusolni, ezzel még nem is lenne gond, bár már az beindította a fantáziám. Elég sokáig volt a fürdőben és én unatkoztam és mivel rég voltam már itt kicsit körűl néztem a szobában. Nem nyúltam bele a cuccaiba meg semmi ilyesmi! A székre volt dobva a pólója igy én akaratlanúl is a kezembe vettem és beleszagoltam. Imádom az illatát. Nagyba raktározom el az illatanyagot erre ő belép a szobába és megkérdezi, hogy mit csinálok... Teljesen lefagytam és nem tudtam mit mondani hisz ebből ugysem magyarázom ki magam... Elpirultam és letettem a polot majd kiviharoztam a szobából... de ő utánam kapott és visszarántott. Dühösen názett rám és nekem akaratlanúl is kibuggyantak a szememből a könnyek. Úgy éreztem, hogy itt a vége és, hogy elveszettem őt... De csak magához ölelt... Azt hittem meg fog ütni. Eléggé erőszakos természetű és könnyen begurul. És legalább 1 fejjel magasabb is nálam szóval semmi esélyem nem lenne vele szemben ha meg akarná verni a ho.mi barátját... Én úgy döntöttem, hogy haza megyek mert ha itt maradnák még nagyobb hülyét csinálnék magamból. Egész hétvégén nem beszéltünk és hétfön a suliban meg kerültem vele a találkozást... Mit tegyek? Valljak neki szerelmet vagy csak felejtsem el? 17/f

#meleg/barátság/
2015. febr. 28. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vallj neki szerelmet
2015. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HabverőMakverő ***** válasza:
100%
De aranyos történet :) valld be neki amit érzel iránta :) sok sikert én szorítok :) ;)
2015. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne hagyd csak így, de ne is mond ki rögtön h szerelmes vagy belé

mondd meg, hogy kedveled és jobban, mint egy barátot

ez így nem olyan konkrét, de azért érthető és majd utána meglátod hogy reagál

2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon izgulok mikor a közelében vagyok és néha nagyon gázul tudok viselkedni meg dadogni...( ez egy rossz szokásom). De most még a szemébe sem tudnék nézni...
2015. febr. 28. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
NE mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé, mert 99%, hogy heteró, ezt az incidenst még csak-csak elfelejti, de ha nyíltan a szemébe mondod, akkor már nem tud úgy csinálni, mintha mi sem történt volna. Viszont mondd el neki, hogy meleg vagy. Ha mégis lenne esélyed nála, akkor ezután lépni fog. Egyébként kár lenne a barátságotokért, nem gondolod?
2015. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nala tortentek alapjan mar tudja a dolgot, es mint kiderult, nem zavarja. De ha ugy latod jobbnak, akkor beszeljetek meg megint egy ilyen LAN-partyt, vagy valami mas programot kettotoknek. Aztan majd ott konkretan elmondod neki, hogy szerelmes vagy bele. 100%, hogy jol fogja fogadni, foleg hogy miutan meglatott ahogyan a polojat az arcodhoz erintetted, atolelt. A baratsagotokat ez tuti nem fogja elcseszni sot, ha szerencses vagy, lehet, hogy meg az is kiderul, hogy o is tobbet erez irantad, mint baratsag.

Szoritok nektek, es majd szeretnem tudni, hogy mi lett veletel :)

2015. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld megbeszélni vele. Gondolj bele, hogy örökké nem titkolhatod, hogy meleg vagy, és ha nem értené meg a helyzetet, nem is tudna a barátod sem lenni a későbbiekben.
2015. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!