Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudom hogy megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom hogy megakar csókolni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik de nem járunk! Szoktunk sétálni és olyankor nem tudom mi van! Honnan tudom hogy egyátalán megakar csókolni? Értelmes válaszokat szeretnék..vagy akinek irhatok privit:)

2015. ápr. 19. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha becsukja a szemét, és a szád felé közelít, az elég egyértelmű jel...
2015. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Azt érezni fogod!Még nem csókolóztál soha senkivel?Olyankor van az a megmagyarázhatatlan érzés amikor elkezdetek "játszani",és már ti sem tudjátok mi történik,egyszer csak megfogja a kezed és mindketten tudjátok,hogy ez normális,és közben csak beszélgettek és beszélgettek és hirtelen megcsókol.Érezni fogod hidd el csak figyelj oda ;)
2015. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha szemben álltok és a szádat nézi akkor egyértelmű h meg akar csókolni
2015. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a nyelve a szádba van, akkor megakar, csak még ügyetlen benne.
2015. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kettes vagyok,ha van még kérdések írj nyugodtan!19/f
2015. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
*kérdésed
2015. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a csillagokról beszél, hogy milyen szépek fényes nappal
2015. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első és kettesben szoktun lenni! De nem hiszem hogy én tetszek neki mert egy másik lányt szeret! Viszont én már nem tudok a közelében lenni mert nem tudom mit akar..
2015. ápr. 19. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem látta valamelyik írásod, és visszarettent tőle.

Vagy pedig külföldi vagy? Akkor tanulj meg rendesen magyarul, mert így problémáid lesznek majd.

2015. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Normálisan is le lehetne irnod!! De azért kössz
2015. ápr. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!