Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátomra mindenki mondja, hogy csúnya (? )

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk mindenkitől ezt hallom,nagyon zavaró már,mondjak azt is,hogy nem illünk össze. A barátom mondta,hogy Őt az zavarja inkább,hogy én ezzel foglalkozok és nem szeretem eléggé,de csak annyira lehangol minden nap masok véleménye,hogy nem tudom figyelmen kívül hagyni. Mit tegyek?
2015. ápr. 20. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szard le mások véleményét?
2015. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha zavar / és őt is, akkor ez egy zavaró tényező, és szakíts. Vagy titokban járjatok és senki nem szól be.
2015. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Miért érdekel a kívülálló emberek véleménye?

De ha ők fontosabbak, mint a kettőtök kapcsolata, akkor szakíts a barátoddal, hiszen akkor nem szereted.:)

2015. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Tedd fel magadnak a kérdést!

Szereted a barátod hogy leszard mások mit gondolnak, rólad, róla, rólatok?


Ha Igen - Ne foglalkozz másokkal!

Ha a válasz Nem - Akkor miért vagytok együtt? /o.O\


Itt nincs de.. Szereted vagy nem? Ez itt a kérdés, válassz!

2015. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

miért nem mondod azt h viszont ő szeret téged?

csak enynire vagy képes h lecsúnyázzák és te meghallgatod?

inkább a pasidnak kéne gondolkodni h hozzád hogyan áljon

2015. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, nálunk is ez volt. Aztán egy idő után abbahagyták. Csak az első pár hónapban mondogatta mindenki... olyan is, akitől nem vártam volna... Nekem is nagyon rosszul esett... de próbáltam nem törődni velük.

Majd megunják, nyugi ;)

N

2015. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom, hogy egyböl jön valaki aki minden gondra azt írja, hogy "szakíts" ...
2015. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza náluk, hogy jobban örülnének e ha olyan sráccal járnál, aki marha jóképű, de nem szeret annyira, nem tisztel, nem kedves veled...
2015. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mond meg h ő legalább végig ér benned
2015. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Partold ki, ha szereted es jol erzed vele magad. Ha valaki is egy rossz szot is merne mondani a baratomrol azonnal kikernem magamnak es megharagudnek ra. Azert a tarskapcsolatom fontosabb mint akar egy baratno velemenye, ami szerintem rosszindulatu is, mivel az hogy valaki "csunya" az egy relativ dolog, mindenkinek mas az izlese, mindenkinek mas a szep es mas a csunya. 22L
2015. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!