Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátomra mindenki mondja, hogy csúnya (? )

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk mindenkitől ezt hallom,nagyon zavaró már,mondjak azt is,hogy nem illünk össze. A barátom mondta,hogy Őt az zavarja inkább,hogy én ezzel foglalkozok és nem szeretem eléggé,de csak annyira lehangol minden nap masok véleménye,hogy nem tudom figyelmen kívül hagyni. Mit tegyek?
2015. ápr. 20. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A barátodnak igaza van.. .többet folgalkozol a külvilággal, mitn a kapcsolatotokkal... akkor meg nem csoda, hogy iylen hülyeségeket hallasz... figyelj, Te fogod a farkát szopni nem mások és ha neked megfelel (mert összejöttetek) akkor nem mindegy, hogy más mit gondol... :)


Amugy multkor majdnem kiröhögtem egyik lányt, egy ilyen hambit zabáló tehén leült mögém és leekzdte ecsetelni hogy ő ennek meg ennek a lánynak a pasijára rá se nézne olyan ocsmányak...

megejgyzem a lány volt 16 ves és a méretes valagával két ülést foglalt a buszon... :D

2015. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket de tudom sajnálni, akit mások "véleménye" bármilyen szinten is befolyásol vagy érdekel...
2015. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy ellenben ő napi ötször úgy kielégít, hogy percekig csak feszülsz. Egyből ellaposodnak a pofák, hidd el.
2015. ápr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!