Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt ez a hétfői nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy telt ez a hétfői nap?

Figyelt kérdés

Történt valami érdekes? :)

Írjátok le nyugodtan :)


2015. ápr. 20. 18:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nekem is jó volt ,nyugis. bár sok a fölösleges energiám :)
2015. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hat nekem nagyon rossz. Szerdán fociztunk az iskolában felrugtak eltört az ugrocsontom. Ma jott egy ember pecsrol mert valami olyan szerkezetet kapok amibe tudok menni de a tomegem nem a bokamra hanem a térd alatti csonta teszem. O volt méreteket venni. A "halalomon vagyok" nem köt le a gep se semmi nagyon ki aligbirok menni mert mar faj a masik lábam h arra tamaszkodok+ manko. Szoval nagyon rossz meg általa a a haverokkal okorkodok kint de ezsem megy.:( meg simsonnal se tudok menni szoval büntetés es kb junius 1 mehetek ujra normálisan stb.. :(((
2015. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Kicsit fárasztó volt de amugy elviselhető:D

Nagyon aranyos vagy köszönöm a kérdést,megkérdezném hogy neked milyen volt csak már lecsusztam róla:))

2015. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Jó szar volt.
2015. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
főtengely szimmeringes az autóm és még valami jeladó is elmozdult durván 30000 mínusszal indul a hét :/
2015. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jó,mert végre megérkezett a Samsung Galaxy S6 Edge-m 😃 imádom 😍
2015. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt életem legeslegjobb napja. Szóval nagyon-nagyon jól.
2015. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Reggel felkeltem...összeszidott anyám mert eszébe jutott hogy nála lakom hozzámvágta a tízórait és elmentem suliba.

Ott nem történt semmi különös bedugtam a fülembe a zenét és egész nap My Chemical Romancet hallgattam és vegetáltam...a padtársam elkérte az órarendet ezenkívül nem igazán szóltunk egymáshoz.

A nap pozitívuma hogy készen lettem egy rajzommal és egész klasszul sikerült :)

2015. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az udvarlóm nem keresett, szomorú vagyok ezért

De hátha felébred benne a vadászó ösztön

19lányka

2015. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Van egy csaj,de megtudtam ,hogy távkapcsolat lenne nem tudom hogy akarom-e.


Tesi előtt meg az öltözőből mentem ki és neki mentem egy csajnak mert az ajtóban állt meg.Most azon gondolkodom jól nézett-e ki ,mert asszem tetszettem neki.

Nagy dilemmák, Köszönöm kérdésed.

2015. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!