Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a teltkarcsú lányok? 18/ L

Figyelt kérdés
170 cm/ és 69 kg vagyok..néha felszalad kicsit. hetente négyszer járok edző terembe, mindenhova bicallyal megyek!! kissé sportos vagyok. hosszú barna hullámos hajam van. barna szemem. De mégsincs önbizalmam, a párom akkor önt önbizalmat ha kicsit lejjebb adok a kg ból :) ha beJövök a suliba szintén lehúznak a fiúk. csak a vékony, plazacicakkal álnak szóba. szerintetek?????? :)

2015. márc. 17. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van... Főleg ha sportolsz. Az utolsó barátnőm is ilyen volt.. :)
2015. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha van párod, mit akarsz más fiúktól? Amúgy a helyesírásod jobban zavarna, mintsem a testsúlyod...
2015. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem változtass étrendet hogy ne szaladjanak fel plusz kilók
2015. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavarna, ha nem bicallyal járnál mindenhova.
2015. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak képpel lehet megmondani.

Van aki ilyen adatokkal totál kövérnek látszik, és van akinek még jól is áll.

2015. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy zsírosan vagy 69 kg, vagy sportosan izmosan vagy 69 kg..Mindkettőt láttam már.:)
2015. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A teltkarcsú lányok a legjobbak! Barna szem, barna hajjal nálam istennő kategóriába tartozol, hát még ha minimum C kosaras a melltartód :)

Azokkal akik nyíltan a plázacicákat kedvelin nem kell foglalkozni!

2015. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább járj bicajjal, úgy vonzóbb lennél.
2015. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a teltkarcsuk a legszexibbek a barátnőm is ilyen nagyon nem tetszenek a deszkak/plazacicak de ez van. Szerintem jol nézhetsz ki
2015. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bejönnek és bejönnél!
2016. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!