Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom azt mondja, hogy "szeretlek", akkor nekem is rögtön kell mondani?

Figyelt kérdés
Én is szeretem, de nem akarom, hogy egy ilyen automatikus válasz legyen belőle. Tehát ha mondja, akkor az szerintetek érezteti vele, hogy szeretem anélkül, hogy kimondanám, ha hozzábújok és csókolózok vele? Vagy pl a kezem közé veszem az arcát és megpuszilom az orrát?
2015. ápr. 21. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem kell.

de azert mondj ra valamit.

mert az rosszul tud esni a masiknak.

2015. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod azt mondja: "Szeretlek", akkor vagy éreztesd vele bárhogyan, hogy szereted, vagy pedig ha nem szereted akkor SOS hagyd ott és ne hitegesd
2015. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy szeretem és én is szoktam neki mondani, csak nem akarom, hogy egy ilyen kiürült, megszokott szöveg legyen belőle, hogy

"-Szeretlek

-Én is téged"

Hanem ha mondja, akkor nem szóval akarom neki kifejezni, hogy én is, hanem úgy, hogy a szívében is érezze :)

2015. ápr. 21. 10:16
 4/12 anonim ***** válasza:
nem muszáj kimondanod ha nem akarod, de éreztesd vele, akár egy nagy ölelés is lehet jó válasz
2015. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana ha néha te is kimondanád vagy mondanád külön...
2015. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul tud esni legbelül, ha a másik fél nem mondja ki viszont. Gondolj bele, abba ha te mondanád neki, és nem nagyon szólna rá semmit. Nem kell állandóan sorolni, de jó érzés hallani.
2015. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De én is szoktam neki mondani, de nem csak úgy automatikusan válaszolva, mikor ő mondja, hanem ha pl ülök az ölében és nézünk egymás szemébe és olyankor szoktam neki mondani, hogy pl.:

"Olyan boldog vagyok, mikor itt vagy velem, annyira szeretlek" stb. Tehát nem csak ő szokta mondogatni, de ha ő mondja, akkor nem válaszolok, hogy én is, hanem megcsókolom, vagy ilyesmi.

2015. ápr. 21. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kombinálj, az mindent el tud szúrni. Ha mondja akkor te is mondd, amennyiben úgy is érzel.
2015. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem valahogy viszonozni kell, mert ellenkező esetben azt hiheti, hogy te azért nem reagálsz, mert nem szereted

egyébként attól nem ürül ki egy kapcsolat, hogy mondogatjátok egymásnak, hogy szeretlek

persze ettől nem is lesz tartalmas, de ártani, nem árt :)

2015. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, hogy írtatok, akkor mindig mondani fogom neki, hogy én is szeretem, ha tényleg okozhat valami rossz érzést benne, hogy nem mondom mindig.
2015. ápr. 21. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!