Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom azt mondja, hogy "szeretlek", akkor nekem is rögtön kell mondani?

Figyelt kérdés
Én is szeretem, de nem akarom, hogy egy ilyen automatikus válasz legyen belőle. Tehát ha mondja, akkor az szerintetek érezteti vele, hogy szeretem anélkül, hogy kimondanám, ha hozzábújok és csókolózok vele? Vagy pl a kezem közé veszem az arcát és megpuszilom az orrát?
2015. ápr. 21. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképp visszamondom. Ezt a nem akarod hogy automatkussá váljon dolgot elmondhatod neki, de ha ő azt mondja szeret, te is mondd viszont. Rosszul tud esni ha a másik nem mondja.
2015. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11:mondtam már neki, hogy félek, hogy ha folyton mondja, el fog kopni a valódi jelentése és csak egy megszokott gesztus lesz, de ő azt mondta, hogy nem.
2015. ápr. 21. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!