Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pár nagyon furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pár nagyon furcsán néz ki együtt, megbámulnátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem azt kell nézni, hogy ki mit gondol és nem is hagynám el soha, mert szeretem, de kíváncsi vagyok:


Lány: 167 cm magas, nagyon duci (vastag combok és karok), átlagosan kedves arc, valami ilyesmi alkat, csak nem ilyen kihívó, hanem visszafogottan elegáns, de hétköznapi ruhában: [link]


Fiú: 183 cm magas, nagyon vékony, nem túl helyes, túrás-sportos ruhában, valami ilyesmi alkat: [link]


2015. ápr. 21. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnám
2015. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy képes vagy ezen gondolkozni... Kinézet az első igaz? Meg hogy mások mit gondolnak?
2015. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy vettem észre, hogy az ilyen párokat megnézik.

Mert valljuk be, azért kicsit fura, hogy a lány kétszer akkora.

Engem meg nem érdekelnek az ilyesmik, az a lényeg, hogy ők jól meglegyenek együtt.

2015. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.:leírtam, hogy nem ezt tartom elsődlegesnek és nem is érdekel különösebben, csak kíváncsi vagyok.
2015. ápr. 21. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig elmosolyodok rajta, hogy milyen szép dolog a szerelem. :D Furcsának furcsa kicsit, de inkább aranyos.
2015. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 21. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer fordult elő, hogy nagyon megbámultam egy ilyen párt. A fő oka az volt, hogy a lány vádli és comb körfogata gyakorlatilag ugyanakkora volt és azelőtt sosem láttam még ilyet.


Egy kicsit szokatlan az ilyen páros, de általában nem nézegetem a szerelmeseket. Kivéve ha nagyon aranyosan vagy egyenesen gusztustalanul viselkednek.

2015. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.:nekem is olyan a lábam
2015. ápr. 21. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen párokat, a kutya sem foglalkozik velük az utcán, nem hogy megbámulnák őket.

Én nem tudom, hol élsz, de ha körülnézünk, csomó olyan pár van, akiknek nem egyforma az alkatuk. Kapkodhatná az ember a fejét, ha mindegyiküket meg akarná bámulni. Meg aztán nincs is semmi különleges az ilyenben.

2015. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!