Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem azt ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem azt ha a párom sose mondja hogy szép vagyok. Csak azt mondja aranyos vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
De tetszel neki!! Lehet h nem vagy olyan szép de legalább értelmes. o.O"
2010. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert úgy jó neki és van egy szép csaja,akiről nem tudsz!Annak pedig nem mondja hogy aranyos.
2010. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
biztos hogy nincs másik csaja... engem szeret ez biztos.. ilyet ne is írj... meg nem erre voltam kiváncsi
2010. febr. 21. 19:18
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Lehet nem tart szépnek, de ettől függetlenül tetszhetsz neki....nem csak a szép lányoknak van pasija.....
2010. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert úgy gondolja, hogy olyan nyálas, bólé szöveg az hogy szép vagy, de az hogy aranyos az nem csak azt tükrözi, hogy jól nézel ki külsőleg, hanem az egész viselkedésed, a mozdulataidat, a nevetések: minden aranyos. :)
2010. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.. Remélem megvigasztalódtál. :D

Néha előjönnek ilyen dolgok egy kapcsolatba, vagy csak úgy simán... és akkor bánt. Ezekre nincs gyógyszer igazán, csak az, hogy belefeledkezel.

2010. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van ez, mert kislányosnak talál kicsit (aranyos vagy), de talán nem olyan nőies, felnőttes (szép).
2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az enyém se mondja, de nem érdekel, mondja más. xD
2010. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nekem sem mondja soha és nekem is rosszul esik.

És szerintem azért van, mert azok a nők, akikre mondja, hogy milyen szépek, meg jó csajok, azok tényleg szebbek nálam. Én meg bájos vagyok és aranyos. Tiszta sor, én sem tartom magam szépnek, de azért jól esne, ha legalább ő annak látna. Én szépnek látom őt, mert szeretem és ezt mondom is neki. Erre én meg aranyos vagyok.

Ő meg szintén szeret, de szép nem vagyok neki? Ez most akkor hogy van? Nem az a legszebb, akit szeret az ember?

2010. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Figyi, ha szeretitek egymást, kérdezd meg tőle őszintén, hogy szépnek lát-e. Ennyi.
2010. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!