Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes lettem abba a fiúba akibe a barátnőm szerelmes?

Figyelt kérdés
8.-ba járok. Az egyik barátnőm legyen most (Anna) szerelmes lett az osztálytársamba ő most legyen (Kristóf). Anna nem igazán az a fiúk álma csajszi. Kicsit ducibb és gyerekes a fiúk szerint. Szerelmes lett Kristófba de nem mondta el senkinek. Közben én mindig is jóba voltam Kristóffal. És egyre jobban tetszik. A barátnőm tegnap mondta el, én nem mondtam neki hogy én is szetelmes vagyok. A többi lány azóta állandóan Kristóffon lóg hogy Anna féltékeny legyen. De legjobban rám dühös hogy folyton beszélünk. Azt hiszi hogy csak szivatni akarom pedig nem. Amúgy (Anna elmondta Kristófnak hogy neki tetszik Kristóf meg vállát rántotta). Szerintem én tetszek neki mert mindig Skypén beszélünk néha cicának babynek hív....stb. Olyan lelkiismeret furdalásom van Anna miatt. Már Kristófnak is mondtam hogy nem kellene beszélnünk de valahogy mindig beszélünk. Mit csináljak??

2015. ápr. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál már masztizni?
2015. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.. És ez hogy jön ide?? Ha lehet normális válaszokat várok!!
2015. ápr. 21. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el.
2015. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki a fontosabb most? Egy jó bnő, aki nen szakít veled, töri össze a szíved és mindig melletted van, vagy az a fiú? Ha eldöntötted, akkor Menj és beszélj mindkettővel!
2015. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!