Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő között?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a kettő között? A pasik miért várnak el olyat amit ők se tennének meg?

Figyelt kérdés

Nemrég kiírtam egy kérdést. Az volt a lényeg, hogy a barátom nem hajlandó borotválni az arcát egy ideje, és engem ez nagyon zavar, mert tudja nagyon jól, hogy utálok minden arcszőrzetet, és kb másfél évig nem volt egy szőrszál se, mert ha mégis az őt is zavarta, aztán egyszercsak megunta a borotválkozást...

Majdnem az összes válaszoló nekem támadt, hogy az az ő szakálla, majd ő eldönti, hogy mit akar vele, ne szóljak bele.

Viszont ha én pl a lábamat nem borotválnám le mert nekem úgy tetszik, most hogy jön a nyár, hanem bundásan mászkálnék, a korombeliek 99%-a gusztustalannak titulálna, és ha a barátom kérdezne erről, akkor itt hüledezne mindenki, hogy hogyan lehetek ilyen igénytelen, még ennyit se teszek meg a páromért, nem csoda hogy megcsal vagy elhagy.

Ez miért van? Akkor nekem miért kéne örülni annak, hogy olyat csinál amiről tudja, hogy visszataszítónak találom?

Szerintetek mekkora mértékben van "joga" beleszólni valakinek a párja külsejébe?


2015. ápr. 21. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Mert megtehetjük (alfa).
2015. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Az érved elég pocsék. Arányaiban véve kevésbé megbotránkoztató külső szemlélőként egy szakállas pasi, mint egy faun cosplayes nő.
2015. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én pl. gyűlölök borotválkozni, nagyon érzékeny a bőröm, ha valaki csak úgy lenne hajlandó vonzódni hozzám, ha minden nap borotválkozom, akkor: [link]


Amúgy meg hidd el, nem fog megszólni a barátod sem pár szőrszálért a lábadon, kb. magadnak borotválod, mert szerinted úgy vagy nőies.

2015. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
próbáld ki, h bundásan mászkálsz, nem is a barátod hüledezne a legjobban, hanem mindenki más, mert valszeg a barátod szeret, és ő pont lekaksizza a dolgot
2015. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Az az elfogadott, ami éppen a divat, az általános, a megszokott.

Na, mármost a szőrös női láb nem az, a borostás férfi pedig az.

Tehát nem az számít, hogy kinek mi a zavaró, vagy kellemetlen, vagy milyen apróság lenne megtenni a másikért, hanem a csordaszellem: ha az emberek többségét nem zavarja a férfi arcszőrzet, akkor evidens, hogy téged sem zavarhat.

2015. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem épp a lábszőr ténye a lényeg, lehet helyette odaképzelni elhízást, dohányzást, akármit, ami zavar a másikban. Nyilván nem jövök össze olyan sráccal aki büszke a hosszú szakállára, majd nekiállok nyaggatni, hogy borotválja le, de én úgy jöttem vele össze hogy "babapopsi" arc, és igenis zavar hogy változott és már nem igényes erre :/
2015. ápr. 21. 22:21
 7/14 anonim ***** válasza:
bla..bla..blaa..?!
2015. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ebben az esetben szokott jönni az a dolog, h megszoksz, vagy megszöksz, ha zavar a dolog, akkor mérlegelsz, megpróbálod megbeszélni, ha nem változik a helyzet, és neked nem felel meg, akkor megszöksz sztem.
2015. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Akkor ne borotváld a lábad, kit izgat. Mellesleg ti rinyáltok, hogy határozott pasi kell. Ha azonnal rohanna borotválkozni csak mert te azt mondtad akkor férfiatlan p#csnek gondolnád, így most csak duzzogsz aztán elfogadod a döntését.
2015. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha rohanna borotválkozni, mert megkértem, attól miért lenne férfiatlan? :DDDDD Én lennék a legboldogabb, hogy nem néz ki igénytelennek meg nem szurkál. De megjött a napi nőgyűlölő troll :D
2015. ápr. 22. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!