Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki szerelmes belém, ha előtte 22 évig még csak soha senki randira sem hívott?

Figyelt kérdés

Nem csókolt, nem ölelt meg soha senki, ő meg az első randin azt mondta, hogy szeret.

Csak azért mondta, hogy lefeküdjek vele? Mert mi másért mondta volna, ha előtte ennyire nem érdekeltem soha senkit?


2015. ápr. 22. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy csak nem vetted észre a korábbiakat.

Mióta ismered?

Az első pár hétben (ismerkedés elején), ha valaki ilyet mond, nem tudom elhinni neki. Szerintem ne filózz rajta, randizzatok, élvezd, tetszel neki, akar téged. Aztán te döntöd el meddig mész el vele (ha nem akarod nem kell ágyba menni vele), közben majd alakul mi lesz köztetek.

2015. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, mert a pasik azt hiszik, hogy ezt kell mondaniuk, hogy jók legyenek egy lánynál. Lehet, hogy disznó, aki szexre vadászik, de az is lehet, hogy azt hiszi, így kell udvarolni és rendes ember. Csak azért mert tapasztalatlan vagy, még bárki belédszerethet bármikor, de nem hinném, hogy egy randi után ez történt. Ne feküdj le vele, amíg te nem akarsz, csak azért hogy elveszítsd a szüzességed, és pláne ne feküdj le vele, amíg nem bízol benne. Most nem bízol még, azért tetted fel ezt a kérdést. Találkozz, beszélgess vele, majd kiderül, mit akart.
2015. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Azt jó lenne tudni, hogyan jött össze az első randi, mióta ismer téged, hogyan közeledett hozzád. De hogy mik az ő motivációi, kiderítheted úgy, ha nem engeded, hogy azonnal ágyba rántson, hanem kifejezed felé, hogy előbb ismerkedni szeretnél. És figyelj a megérzéseidre, azok biztosan nem csalnak meg! :)
2015. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha ismert korábbról is, simán lehetett beléd szerelmes egy ideje.
2015. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ebből a 22-ből feltételezem első 14-ben még teljesen normális, hogy nem vallottak szerelmet. Ne dramatizáld túl, inkább örülj. Ettől függetlenül ne dobd oda magad neki túl hamar, mert ha tényleg szeret, vár.
2015. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Légy pozitív!!lehet h nem figyelted a jeleket!
2015. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

22 éves vagy, nem valami vénlány, hogy olyan nagy dolog legyen, hogy még nem volt szerelmed. :)

Első randi alatt mit értesz? Találkoztatok azért már? Ismeritek egymást?

Fura első randin ilyet mondani, hogy szeret. De ha már ismeritek egymást, akkor lehetséges.

Persze nyilván meg akar dönteni. Mindenki ezt akarja :)

2015. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Te nem vagyok sem csinos sem valami nagyszerű belsővel rendelkező valaki, nem is értem, miért gondolhatná ezt, ha őszintén mondta. Egyébként neten ismertem meg és egy hét folyamatos beszélgetés után találkoztunk.
2015. ápr. 22. 11:11
 9/21 A kérdező kommentje:
És nem az volt, hogy nem vettem észre, hogy bárki próbált volna ismerkedni vele, soha egy srác sem jött oda beszélgetni hozzám.
2015. ápr. 22. 11:14
 10/21 anonim ***** válasza:
Abból amit írtál, nekem úgy tűnik, hogy nagyon kevés az önbizalmad. Nem gondoltál még rá, hogy szakemberhez fordulj? Nem gondolom, hogy beteg vagy, hanem hogy neked is probléma, hogy nem tudod elfogadni azt, hogy mások szerethetnek téged és hogy értékes ember vagy.
2015. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!