Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják furának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják furának, hogy 15 évesen még nem csókolóztan? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Ráadásul pont olyanok akik olyanokkal csókolóztak először akiket alig ismertek és nem is akarták.. Sőt régebben féltékenyek és dühösek voltak rám egyszerre mert a legalább 11 alkalomból egyszersem éltem azzal, hogy le akartak smároni... Mert szerintem csak akkor kell hagyni ha késznek érzed rá magad de én nem voltam kész... ez miért fura/ciki?
2015. ápr. 22. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismered a kretén szót? Na azért mert ők azok.
2015. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te is tudod,hogy nem ciki...csak az olyan emberi mocsok reteg szamara,mint pld akik elvesztettek koran a szuzesseguket.
2015. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, nem értem már a mai fiatalakoat, de szívesen megoldanám a problémád. ^^

18/F

2015. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz velük..majd amikor úgy érzed, h kész leszel, és lesz is hozzá valaki, majd akkor vele csinálod..

Nem ciki ez :)

2015. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne torodj veluk. A te dolgod, hogy mikor mit, semmi kozuk hozza. Ezzel semmi problema nincs, majd akkor ha lesz egy olyan srac akivel ugy erzed...

Egyebkent meg en se csokoloztam, nem vagyom arra, hogy csak azert, hogy 'tul essek rajta'. Nalam is mindig meglepodnek, de nem izgat. Eddig nem talalkoztam olyan fiuval akivel ugy ereztem, itt az ideje. De nem is kell elsietni.

Szerintem ezt csak ertekelni fogja kesobb Az A Személy.:)

16/l

2015. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom és engem sem izgat, hogy mit gondolnak mások csak nem értem őket. mert azért az ilyen szintű hülyeséghez már tehetség kell...
2015. ápr. 22. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki... én 12 évesen csókolóztam egy fiúval,mert nagyon naiv voltam,és elhittem,higy tényleg szeret,de már nagyon megbántam. 14/L
2015. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen csókolóztam először. Nem furcsa. hasonló beállítású lehetsz mint én. Biztos neked is idő kell hogy készen állj rá. Én is így voltam ezzel. 23/l
2015. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
@Nyoladik nem is ezzel van a baj. Hanem, hogy még nem találtam olyat aki megérdemelné... Volt egy pár pasim de eggyiknek sem hagytam.. igazsag szerint olyan is volt, hogy megpróbálta és én meg lefejeltem aztan jót röhögtünk rajta, szakítottunk majd barátok lettünk :D
2015. ápr. 22. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
mondjuk azért néznek furán rád, mert a mai csajok már 12-13 éves korukban dugnak fűvel-fával... saját fülemmel halottam, ahogy két kis taknyos erről beszélt hangosan szinte ordibálta, hogy leszopta a tomit a hétvégén!
2015. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!