Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok milyen lányok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

sportos rockot hallgató inkább romantikusabb gördeszkás lány (hosszú haj kék szem)


vagy lányosabb könnyebb zenét hallgató félénk típus (szőke haj barna szem)


ezen veszekszünk barátnőmmel nem jutunk döntésre..



2015. ápr. 22. 19:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

nekem igy lathatatlanban mindketto :D

de amugy az elsot jobban kedvelem

2015. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nekem mindkettő tetszik :) 16/Bi/bp
2015. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Második
2015. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg a második típusból tetszik egy alany azzal a különbséggel, hogy barna hajú és zöld szemű. De mivel én rocker vagyok az elsővel valószínűleg hamarabb megtalálnám a közös témát. Mindegy ez most így jött ki. :D Egyébként mindegy melyik típus amúgy is ezen kívül van 1000 másik csak a rap-et hallgató swag yolo plázacicáktól kíméljen meg az élet. :P
2015. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sportos,rockot és könnyú zenét is hallgató, romantikus,félénk,lányos (szőke/barna haj,kék szem).


A két összevonva ezek a lányok tetszenek a legjobban.


23N

2015. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!