Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam ezt? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki 3/4 évig szerelmes volt belém. Megpróbált mindent, de nekem nem tetszett (adott rózsát, stb stb). 3x próbálkozott, aztán decemberbe Én letiltottam (mert megkért, hagyjam békén). Februárba felkerestem, mert hiányzott, hogy legyen velem valaki. Elképesztően bunkó volt, olyanokat mondott, hogy: "Életemnek két hibája van: hogy nem kezdtem el hamarabb foglalkoznia testépítéssel, és hogy megismertelek Téged." stb... Azthittem nincsen remény hogy barátkozzunk, de végül is összejött. Azt mondta nem érez már semmit (és bíztatott is, jöjjek össze mással, de nem úgy hozta a sors..). Tegnap este nagyon furcsát álmodtam. Nagy része homályos, de annyi világos, hogy a nagymamáméknál voltunk. Ha jól emlékszem, egy hosszú útra akartunk menni, és Ő szerelte fel rám a hótaposót. A nagymamám féltett engem. Tudom, zavaros, meg butaság, de miért álmodhattam ezt?

2015. ápr. 22. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Kettes szintű átkot szórtak rád
2015. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az éjféli zsíros kenyér miatt :))

ehhez jön a stressz és a hétköznapok lelki "gondjai" hatalmas iróniával a gondjai. meg egy kis hagyma.

2015. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!