Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy álmomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy álmomban sokszor látom?

Figyelt kérdés
1-2 honapon bévül többször láttam álmomban a volt barátnömet.akiért mai napig bármit odaadnék csak visszakapjam és együtt boldogok legyünk. látom öt de nemérhetek hozzá nemtudok hozzáérni sajnos.nagyon akarom öt és álmomban is ugyanugy szar érzés mint élöbe mikor egymással szembe megyünk az utcán akkor ö csak néz erösen elöre én ránézek de vmi olyan érzésem van h megdöglök azért h rámnézzen.egész napom ö tölti ki van egy másfél éves kapcsolata.boldog de én mért nemlépek tul rajta 2 éve??? volt egy kapcsolatom nekemis pont ennyi mint ök vannak most és szerepet játszott abban hogy vége lett mert nembirtam a másikkal ugy lenni hogy öt akartam mindigis...
2015. ápr. 22. 21:23
 1/3 Kisboltos ***** válasza:

Ez szomorú. Viszont a kérdésedre te is megadtad a választ.

Ha valamire sokszor gondolunk, legyen az bármi, megjelenik álmunkban.

2015. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is azért álmodsz vele ennyit, mert rengeteget gondolsz rá. Én is szerettem volna régen belemagyarázni egyebet, pl.: biztos én is hiányzok neki, sokat gondol rám, de nem hiszem, hogy így lenne, vagy ha mégis, akkor biztos nem álmomban "közli" ezt velem. :/
2015. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon sokat gondolok rá majdnem mindig...és nagyon szar érzés sajns
2015. ápr. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!