Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök sokat beszélgetne az exetekkel?

Figyelt kérdés

Ma mondta barátnőm, hogy a tegnapi napot végigbeszélgették az exemmel.Én nem voltam tegnap suliban és ők is Messenger-en beszélgetnek.Na meg reggel szoktak még beszélgetni amikor barátnőm engem vár a suli előtt.Az exemnek is arra van a sulija amerre az enyém és így mindig van rá esély hogy "összefussanak". Barátnőmnek pasija van és elvileg nagyon szeretik egymást.Tegnap előtt barátnőm pont azért haragudott meg rám, mert szerinte rámásztam a barátjára...én az ő barátjával csak arról beszéltünk, hogy hol és mikor ünnepeljük meg a barátnőm szülinapját.Az összes üzenetet is megmutattuk neki, hogy semmi olyanról nem beszéltünk.

Na mindegy, csak kíváncsi lennék ti mit gondoltok, titeket zavarna, ha az egyik legjobb barátnőtök folyton beszélgetne az exetekkel? (barátnőm szerint mindig az exem megy oda hozzá meg ő ír rá mindig)

Első barátom volt, nagyon csúnyán szakítottunk és nagyon nehéz felejteni...Csak engem zavar ez az egész?Túlreagálom?Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat és az esetleges helyesírási hibákért pedig elnézést kérek.

Sziasztok!



2015. márc. 19. 14:56
 1/7 K. Isti ***** válasza:
Nem olvastam végig, de igen, zavarna ha az exemmel beszélne, bár nincs exem, de nem baj
2015. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Jöhetnek még vélemények!
2015. márc. 19. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az exed, nem kéne foglalkoznod vele, és nem kéne idegesítenie, hogy esetleg a barátnőddel összejön. Mert miért is ne?? hisz az exed.Ez féltékenység.
2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én se beszélgetek az exem barátaival.Szerintem paraszt dolog lenne ha a barátnőm összejönne az exemmel...lehet hülye felfogásom van.


Meg amúgy exem bulizni is elhívta a barátnőmet meg a barátját...barátnőm nemet mondott rá.Aminek örülök :P

2015. márc. 19. 15:12
 5/7 anonim válasza:

Nincs hülye felfogásod... Igenis jogod van ahhoz, hogy zavarjon, hiszem van egy múltatok. Szerintem neki sem esne jól, ha esetleg szakítanának és te beszélgetnél az exével... Történetesen velem megtörtént, hogy az egyik osztálytársam összejött az exemmel, pedig mondtam, hogy zavar, csak már túl későn. Nem olyan könnyű túllenni valakin, hiába mondják, hogy az idő segít, mert nem feltétlenül. A nagyon sok idő esetleg.


Na... a lényeg, hogy szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy ne írjon többet neki, ha tényleg olyan jó barátnőd, megérti. Ha meg nem, akkor a barátságotok eleve nem volt igazi.


Ami a pasit illeti... egy gyökér.


Remélem megoldódik a helyzet, minden esetre kitartást neked! Szerintem vagyunk egy páran hasonló cipőben...

2015. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)

2015. ápr. 1. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:

engem nagyon idegesitene..

nem lehet ,hogy.. feltekeny vagy?:/

2015. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!