Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belé szerettem? 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belé szerettem? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves Lány ismerősöm. Eddig nem volt az esetem, nem is tetszett, nem figyeltem fel rá egyáltalán, de múltkor volt egy olyan álmom, hogy vele csókolózok, és nagyon élveztem. Azóta el kezdett nagyon tetszeni, és mikor meglátom, el kezdek nagyon izgulni, sokkal gyorsabban ver a szívem, mint szokott. Általában az idősebb, kb. 18 körüli lányok tetszettek, a fiatalabbak egyáltalán nem, de amióta vele álmodtam, ő sokkal jobban tetszik, mint bárki más. Szerintetek belé szerettem? Nem zavar különben, mert nagyon jó érzés.

2015. ápr. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
igen.
2015. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.... :D Az igazság az, hogy fake a kérdés, nem történt semmi hasonló. :X
2015. ápr. 23. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Te kis tréfamester...
2015. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!