Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják soha, hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Pedig pont attól vagyok emberek, hogy tudatos lények vagyunk...
2015. ápr. 23. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mint lány mondom én neked hogy a lányok nagyon is tudják mindig hogy mit akarnak max csak nem mondják meg.
2015. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok nem tudatosak. Mi sem tudjuk mit akarunk. De általában soha nem azt, ami van, és legtöbbször azt, amit nem kaphatunk meg. És az is csak addig érdekes, amíg nem kaptuk meg. Sajnos így működünk.
2015. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom soha, hogy mit akarok... Idegesít, de nem értem.
2015. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ezt pont úgy mondod, mintha a fiúk MINDIG tudnák, hogy mit akarnak.
2015. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ők tudják, max. nem mondják meg. Vagy mert szeretnek több vasat a tűzben tartani, vagy mert nem akarnak elveszíteni, megbántani, vagy mert nem tudnak a lányon eligazodni. De a fiúk tudják bizony.
2015. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd ezt a butáknak,a legtöbbnek önálló gondolata sincs.
2015. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
68%

A nőt vezetni kell. Talán ez a legjobb kifejezés rá. Ha elég domináns, magabiztos, de egyben normális, jó arc vagy akkor gyönyörű szépen követni fog a lány.


Ilyeneket tipikusan akkor mondanak a csajok, amikor valami olyasmiben kéred ki a véleményét, amiben neked kéne döntést hoznod, neked kéne irányítani a dolgokat.


De persze van az a faktor is, hogy nem akarja megbántani a másikat. Tehát pl. ha neten megismer a kérdező egy lányt és az azt írja neki, hogy nem tudja, hogy akar-e találkozni vele vagy sem, az azt jelenti, hogy nem!

2015. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, inkább úgy mondanám, az élet más területein másképp vagyunk érintettek.

Sokkal érzelmesebb lények vagyunk mit a férfiak,ez a szaporodás, gyermekvállalás szempontjából elengedhetetlen, hiszen egy anyának érzeni kell mi a baj a gyermekéve aki még nem tudja elmondani stb.

A hormonjaink működésének is jobban ki vagyunk téve, idegesebbek érzékenyebbek vagyunk bizonyos időszakokban.


Aztán még ott van az hogy tudjuk mit szeretnénk, de azt szinte lehetetlen megkapni. (Igen, igen, a herceget fehér lovon. Évezredek alatt erre lettünk nevelve, ezeken a meséken nőttünk fel, ezt plántálták belénk: eljön az igazi. Aztán amikor mégsem jön, nem tudjuk, mit kezdjünk a szomszéd Józsival.)


Végül: én még nem találkoztam olyan nővel, aki ne tudná, milyen cipőt akar venni, milyen függöny illik a lakásba, hová tegyük a kanapét vagy milyen színű rúzs illik a blúzához.Viszont ha egy fiú megkérdezi, mit csináljuk merre menjünk, szeretjük átadni az irányítást. Nem azért mert nem tudjuk, hogy mit akarunk, hanem mert lényegében mindegy, hogy mi történik, csak érdekes legyen és a szeretett férfi közelében legyünk.


Tehát mi máshol vagyunk tudatosak. Amúgy én rengeteg bizonytalan férfit ismerek. Tehát nekik is vannak gondjaik.

2015. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!