Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az olasz cserediákomba. Két hetet voltunk együtt, 1x egy hetet meg a következő hónapban még 1x egy hetet. Ez a fiú olyan, hogy sokat barátkozik lányokkal, több lány barátja is van. És hát mi is elég jól összehaverkodtunk. Viszont elmondtam neki, hogy ő tetszik nekem. Közölte, hogy ő is nagyon kedvel, de nem úgy, mint én őt. Sokat beszélgettünk, és végülis megbeszéltük, hogy barátok leszünk. És barátkozunk is, de nekem még soha nem volt fiú barátom, és nem tudom, hogy kéne vele viselkednem. Főleg így, hogy tudja, hogy én valamivel többet érzek. Mert igazság szerint nagyon szeretném, ha jó barátok lennénk, mindig is szerettem volna egy fiú barátot. Csak nem tudom, hogy kéne viselkednem ebben a helyzetben, hogy barátkozzak vele össze jobban? Tudnátok mondani valamit? 16/L

2015. ápr. 23. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy belé, nem tudsz csak a barátja lenni, ha belegebedsz a próbálkozásba akkor se :/

Én a helyedben nem találkoznék, barátkoznék, beszélnék a sráccal többet, mert ebből csak te fogsz rosszul kijönni, főleg, ha ő csak cserediák és x idő múlva hazautazik és akkor nem fogtok többet találkozni.

2015. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már vége a programnak. Csak tartjuk a kapcsolatot. De megbeszéltük, hogy fogunk még találkozni, szóval nem most láttam utoljára. Abban bízok, hogy elmúlik a szerelem és akkor majd tudok rá barátként tekinteni. Szeretnék vele jól összebarátkozni.
2015. ápr. 23. 18:31
 3/3 Mumusan ***** válasza:
És mikor jóbarátként ülsz mellette miközben bemutatja a nagy szerelmét, fogja a kezét, simítja az arcát, akkor te fogcsikorgatva kántálod majd hogy nem érdekel? Mikor kirándultok és megfogja a kezed hogy felsegítsen a kilátóba ahol szorosan egymásmellett álltok, akkor nem fog eszedbe jutni hogy jó lenne odabújni? Ugyanmár!!
2015. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!