Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Többi lent

Figyelt kérdés

Ülök az osztályban barátnőmmel. Ő a saját padján én pedig a vele szembeni padon. Egyik fiú osztálytársam elkezdi piszkálni a padomat igy én arról lecsúsztam. Barátnőm meg elkezdi: "Hagyd békén a csajomat!" (Tudni kell, hogy ő is lány és én is és csak hülyülünk én vagyok a csaja ő meg a pasim) Na, szóval erre a srác meg ezt mondta: "Nem mert az én csajom!" aztán tovább veszekedtek. Most ez mit jelent?

Barátnőm azt mondja tetszek neki, de én ezt nehezen hiszem el. Megkérdezte az egyik srác ezt a fiút, hogy tetszik-e neki valaki, de ő azt mondta nem. De erre barátnő meg megint csak azt mondta, hogy tagadja. Mert mindig csak velem hülyéskedik és a többi fiúval. Én ezt nem értem, most mi van akkor?

A válaszokat előre is köszönöm.


2015. ápr. 24. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mert ez igaz. A barátnőd az nevédett, de a pasi pedig lehet nem tudja, hogy a barátnőd a másik csaj. Így rád akart menni, beszélgetni, csak ez kínosba ment és így feladta. De az egyszer biztos, hogy tetszel neki. Ki az a hülye, aki nyíltan most mindenki előtt megmondja, hogy jó a se.ged xd sorry. :D szóval jah.
2015. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi. Hát majd csak kisül belőle valami. :) A példád meg jó :D Ha tényleg tetszek a srácnak, hátha lép, mert én égni nem akarok ha mégsem. :)
2015. ápr. 24. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!