Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval ez mennyire egyértelmű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ez mennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, ismerjük egymást kb. 3 éve, különösebben nem volt bármiféle szoros baráti kötelék köztünk. Néha, itt-ott összefutottunk, puszival meg öleléssel üdvözöltük egymást(ő kezdeményezte), pedig mondjuk annyi időt nem töltöttünk sose együtt hogy igazán komoly baráti viszonyról lehessen beszélni. mindenesetre nyár elején még mondtam neki egy házibuliban hogy majd elutazom pár hónapra nyár végén, de majd alkalmanként vissza is térek, mondta hogy ha itt vagyok akkor csak üzenjek neki és találkozhatunk.


Pár héttel azután pedig véletlenül megláttuk egymást messziről, majd később este ráírtam fb-on hogy mi a helyzet, és felajánlottam hogy találkozzunk nyár végén mikor mindketten pesten vagyunk(nyári melón voltam külföldön). Erre ő egy kacsintós smileyval jelezte hogy mindenképpen kéne.


Ezután nem sokat beszéltünk, viszont pár nappal ezelőtt egy emlékeztető üzenetet küldtem neki hogy ugye pesten lesz a jövő utáni héten, megint visszakacsintott hogy igen. majd mondtam hogy remek akkor amint visszatérek időpontot egyeztetek, erre pedig csak egy kacsintással reagált.


Szóval a kérdésem igazából az lenne hogy ezek alapján mennyire tűnik valószínűnek hogy a csaj akarna valami komolyat is talán? Tisztában vagyok vele hogy ezek elég szűkszavú "beszélgetésnek" tűnnek, de én valahogy ezért is akartam inkább találkozni vele, mivel nem szeretem az elektronikus ismerkedést. Én képzelek túl sokat bele az egészbe, vagy végül is erre reális esélye van annak hogy szeretne valamit?



2014. aug. 22. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor megvan az időpont akkor ne csak üzenj neki hanem hívd fel :D már ha megvan a száma... de figyelj, te tudod hogy egyébként mennyire keresi a társaságodat és hogy akkor milyen.. mi itt csak tippelni tudunk.
2014. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!