Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek tűnik ez az alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek tűnik ez az alak nektek? (kép) Túl vékony?

Figyelt kérdés

Esetleg pont jó? Modell szakmában megállná a helyét?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, ugyanis ha a családtagjaim kérdezem egyértelműen azt mondják,hogy fogpiszkáló vagyok és folyton tömnének.(igazából sokat eszek de nem tudtam eddig meghízni)

A barátaim meg persze azt mondják,amit hallani szeretnék,hogy pont jó.


Most kíváncsi vagyok a valóságra, olyanoktól akik nem ismernek és igy nem befolyásolja a válaszokat.

Mit gondoltok? (azt tudom,hogy feszesíteni még kéne)

[link]

18


2015. ápr. 25. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Álmaim nője vagy. Nagyon csinos
2015. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó ez.
2015. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kisboltos ***** válasza:
Én a sportosabb formát preferálom, de a te alakod is megállja a helyét. A modell szakmát nézve pedig nem tudok választ adni, nem ismerem a pontos kritériumokat.
2015. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha te modellkedni akarsz, akkor most feletjsd el.

Lapos a seged, labadon is dolgozni kell. Alakodon is formalni kellene.

2015. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pár kiló még elférne rajtad.
2015. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 veteran1978 ***** válasza:
Csinos alakod van,de a modellkedéshez még alakítani kellene rajta!
2015. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából én azért nem tudok magamról reális képet leszűrni,mert sok ideig bajlódtam a testemmel, laposnak találtam(mellemmel már nincs mit kezdenem) de már edzek és azon vagyok,hogy formásodjak!:)

2015. ápr. 25. 14:40
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem normál alakod van, soványnak semmiképp nem vagy nevezhető :) a modellkedeshez pedig még dolgozni kell a testeden.
2015. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csinos, pont jó. Nem lenne világvége, ha mozognál valamelyik irányba pár kg-ot, tehát szerintem egészség és esztétikum szempontjából is pont jó helyen vagy.


Modellnek viszont nem jó, azok tényleg fogpiszkálók. (Már ha a hagyományos modellekre gondolunk... miért akar minden lány modell lenni?!)

2015. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Osztan a fakanalat jól forgatod-é?
2015. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!