Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnál a párodhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnál a párodhoz ha azt mondaná hogy szeret, de viszont nyíltan vállalja hogy nem veled képzeli el a jövőt? (Házasság, családalapítás)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyha jól működne a kapcsolat köztünk, akkor annyira nem zavarna és azért még reménykednék, hogy ez a véleménye majd változni fog.


Hogyha nem működik jól a kapcsolat, akkor megvárnám az alkalmat, amikor elérkezettnek tűnik az idő arra, hogy véget vessek a kapcsolatnak.

2015. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ó....testhez álló kérdés...

Nos engem kihajítottak..ennyi

2015. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egyezik a jövőről alkotott képünk,nem tart annyira fontosnak hogy velem képzelje el,akkor nem pazarolnám rá az időmet.
2015. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Az azt jelentené, hogy egyáltalán nem szeret és nagyon álszent is mellé, csak unaloműzés miatt van velem.

Valószínűleg eléggé letörnék...

2015. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy gyereket nem akar vagy nem tervez hosszú távra...mert nem mindegy ám
2015. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Fodg fel bókként! Bizonyára egy betörhetetlen szilaj mustangnak tart téged, akit úgysem tudna háziasítani.. ettől még lehet h neked adja a legjobb éveit! Nincs ezzel baj
2015. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez hatalmas nagy gec iség, viszont kicsit én is így vagyok a mostani barátommal. de elmondani nem merem, mert az tuti, hogy a kapcsolat végét jelentené részéről, mivel ő - állítása szerint - velem tervezi leélni az életét. én meg úgy vagyok vele, hogy ezt úgysem lehet így előre eldönteni, akármi lehet.
2015. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen.... :D nálunk a párom(ő a férfi) akar gyereket, meg nagy házat, nagy családot... ilyen miliőben nőt fel. én meg a teljes ellentétben. én egyáltalán nem szeretnék gyereket, szabad életet akarok. mivel már lassan ott vagyunk, hogy egybeköltöznénk, kezdek tartani attól is. nem akarom egy férfivel leélni az életem, egyedül szeretném, önállóan, anyagi, társi függetlenségben(nem ribci vagyok, hanem csak nem akarok kötődni emberekhez, mert felesleges köröket futok fele, csalódtam eddig mindenkiben, akihez kötődni kezdtem, még a szüleimben is, nekem ez nem kell).majd elválik a vége, de elég szembeszúró, hogy nem maradunk együtt életünk végéig, mint azt a párom szeretné. nagy kertes ház, min. 2 kölyök, kutya macska boldogság a falu szélén... nekem ez nem megy.

nem tudom, hogy ő hogyan viszonyul majd ehhez, hogy hiába mondtam neki, hogy én nem akarok így élni, nem tudom, felfogta-e, hogy teljesen komolyan gondolom :)

2015. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, persze függ attól is, mennyi idő után mondja ezt. Biztos, hogy felmerülne a szakítás gondolata - lehet, hogy emiatt a sehova tartó kapcsolat miatt nem ismerek meg egy olyan személyt, akivel egymásra találnánk? Másrészt, ha nem év, évek óta vagyunk együtt, akkor úgy gondolom ez változhat még.
2015. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!