Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 eves lany es egy 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 eves lany es egy 27 eves fiu kozott tul nagy a korkulonbseg, hogy tartos kapcsolat alakulhasson ki?

Figyelt kérdés
van arra esely, hogy osszejojjon?
2015. ápr. 25. 21:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
felek, hogy esetleg kihasznalja, hogy tetszik nekem, aztan tobbet nem keres.
2015. ápr. 25. 21:43
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem is a korkülönbség sok... Szimplán nem egy korosztály. A 18 éves még szinte gyerek a 27 éves pedig jobb esetben egy érett felnőtt. Egyikük most kezdi az egyetemet ahol rengeteg impulzus érő míg a másik már kőkeményen a munka világában van. Szerintem nem összeegyeztethető a kettő és nem fog működni. De ez a te döntésed.
2015. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A korkülönbség határeset, de ahogy az előző is írta, ez már szinte generációs szakadék, az egyikük még most kezdi szétcsapni az agyát, a másik már dolgozik.
2015. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De semmi sem elképzelhetetlen.
2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erdeklodesi korokben abszolut passzolunk. csak annyi a baj, hogy en meg csak 18 eves vagyok, o meg joval elettapasztaltabb nalam... ez nagy problema lehet?
2015. ápr. 25. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
hát, ha egy 27 éves férfinak ugyan az az érdeklődési köre mint egy 18 éves iskoláslánynak, az helyből elég gyanús. Én még 27 sem vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy egy tini csaj olyanokon kattogjon mint én.
2015. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmin problémázol akkor igen. Nem tudsz felolvadni a szerelemben. Az pedig nem szerelem. Max kapcsolat. (Üzleti? B+?M??)
2015. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok,a barátom 35 éves. Soknak sok ez is az is. Esély van, hogy összejöjjön.
2015. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
itt forditva van sokat veszekedünk,de szertjuk egymst,én 27éves lány vagyok ö 18éves fiu
2015. ápr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Önmagával az életkorral nincs gond, inkább az, hogy más a jelenlegi életpályátok.

Mindketten dolgoztok már?


Ha az egyikőtök még dolgozik Te meg még mondjuk 4-5 évig egyetemre fogsz járni, akkor sok olyan apró eltérés lesz, amit nehéz (de nem lehetetlen) orvosolni:

- aki dolgozik általában már nem tud annyit bulizni járni, este kimaradni, mint egy egyetemista, akinek esetleg nem kell minden nap bejárni

- ha az egyik nem keres a másik igen, akkor nagyon arra leszel utalva, aki a pénzt hozza, ez egy idő után számos feszültség forrása lehet.


Azzal általában nincs gond, ha 1-2 évet kell így kibírni, de nálatok ha Te most mész suliba még akkor elég sok lesz ez, és az elején hiába mondja az ember, hogy nem lesz gond, előbb lehet.

2015. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!