Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
sziasztok volt egy lány régóta beszéltünk.. mindennap több mint 8 hónapja..... nagyon megszerettem ő is tudja hogy több volt és most találkoztunk volna jövő pénteken (nem első találkozó lenne) és azt mondta neki ez nem megy hogy több.. (nem is próbáltuk meg..) elvileg nagyon szeret engem én vagyok az egyetlen fiú akit közel engedett magához azóta mióta nincs senkije ő 16 én 17 éves vagyok.. nagyon rosszul érzem magam és ő is néztem tumblr-jét és tele van ilyen depressziós dolgokkal... szerintetek fog még írni?:(( félek hogy bántja magát (1x már megtette miattam mert összevesztünk..) és nem tudom szeretem de én nem akarom keresni mert ő hajtott el engem és nem szeretnék hülyét csinálni magamból (ennél is jobban..) és amikor megmondtam neki hogy hagyjuk akkor ezt a jövő pénteket mert nekem több kell és így semmi értelme.. és azt írta "pár hete még jó volt barátként is találkozni most meg már nem értem..." azt vettem le hogy ő akarja és most azt akarja hogy küzdjek érte de én nem vagyok ilyen már.. szeptember óta küzdök a semmiért ha úgy vesszük nagyon belefáradtam már... megkaphattam volna jobb lányokat nála külsőre de nem érdekeltek.. mit csináljak segítsetek.. hagyjam vagy megér egy esélyt hogy írjak neki?... köszönöm előre is..

2015. ápr. 25. 22:49
 1/2 A kérdező kommentje:
nagy a távolság köztünk, DE heti 3x látnánk egymást tutira!!! szóval nem is ez a baja.. elvileg a külsőmmel van baja mert nagy vagyok (kondizok elég régóta)... de nem vagyok az a huu de nagy darab szerintem nincs már 42es kezem mint volt miatta vesztettem izmot hanyagoltam a súlyzós edzéseket miatta stb 38as most bedurranva az alakom meg szerintem rendes... mit csináljak így is?:( nem szeretnék ennél jobban összemenni...
2015. ápr. 25. 22:51
 2/2 anonim válasza:
Egyszeruen atbasz jatszik veled. Hagyd ott ha bantja magat sajat hulyesege. :D
2015. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!