Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? 15L

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel az utóbbi időben nagyon jóban lettem amivel nem is lenn gond, de néha nem értem a viselkedését... Például eggyik szünetben a következő órai dolgozatra tanultam ő meg odajött es leült mellém, azután azt mondta "szexi vagy ilyenkor". Masik esetben meg amikor kivételesen szoknyában mentem iskorába halkan szerintem csak magána elsuttogta, hogy hű, de csini. És hát azt is elég sokszor látom,hogy néz meg, hogy csopor feladatoknál mindíg velem akar lenni meg néha csak úgy random odajun és megölel és egyszerűen nem tudom hová tenni,mert egyébként sulin kívül nem keres..
2015. ápr. 26. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
leszarom, mit érezhet... te is ezt tedd, ha van önbecsülésed!
2015. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most én is megölellek!!! *-*
2015. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
@Első azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést. Most korigálnék. Mi a szart akarhat tőlem és miért csinálja ezt?
2015. ápr. 26. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeret nézni,"csodálni",de lépni nem mer.
2015. ápr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy félreértette a "baratcságotokat" es úgy érzi hogy te többet akarsz (persze o is, es lehet hogy ezt így bedumalta magánan) es most pedig úgy érzi most neki kell "lépnie" de ahogy az előttem levő írta: nem tudja hogy/ nem akar/ fél. Szerintem rajtad áll mit akarsz: ha te is többre vágysz mint barátság akkor segisd ki (a fiúk nagyon félősek ezen a terén. Tisztelet a kivételnek) ha pedig csak baratsagra vágysz mond meg neki minnél előbb, mert később rosszabb lesz. :)) remelem segithettem.
2015. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!