Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj tulajdonképpen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj tulajdonképpen a "barátzónával"?

Figyelt kérdés

A csapból is ez folyik, hogy a gonosz lányok mindenkit friendzone-olnak.

Mi a baj tulajdonképpen?

Én személyszerint boldog kapcsolatban élek, persze hogy automatikusan megy mindenki a barátzónába akit megismerek.. Ahol tanulok, az ottani fiúkkal elég sok közös témám van, sokukat imádom, mert nagyon jó fejek! Most akkor gonosz vagyok, amiért beszélek velük úgy hogy nem jönnék össze velük?

Amíg szingli voltam, addig is így gondolkoztam. Vannak akikkel szeretek időt tölteni, jó fejek, de úgyse illenénk össze és nem "úgy" szeretem őket.

De volt fordított eset is, volt hogy nekem nagyon-nagyon tetszett egy fiú, ő meg havernak tartott. Senki nem fogott fegyvert a fejemhez, hogy most akkor kötelező barátoknak lennünk. Akkor inkább egy ideig igyekeztem nem találkozni vele, amíg túl nem léptem rajta.

A panaszkodó fiúkat kényszeríti bárki hogy eljátsszák a barátságot?

Miért a lány a gonosz, amiért nem akar összejönni veletek?

(Nyilván fordítva is megtörténik, hogy fiú friendzone-ol lányt, erre is írhattok, de általánosabb az, hogy a lány akar csak barátságot)

20/L


2015. márc. 30. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs megszabva hogy ki a barátod :) de ha úgy indul hogy fel akarod szedni a csajt és barátparkolóba rak na az gáz
2015. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek többsége nem fogadja el, hogy fiú-lány között lehet barátság, merthogy "egyik úgyis beleszeret majd a másikba". Ezen nem is érdemes vitatkozni, hiszen nekik ez a véleményük. Nekem is vannak barátnőim, akikkel nagyon jól megvagyunk egymás mellett és nem azért alakult így, mert "eh, nem jött össze több", hanem mert eleve valahogy másként fogtak meg, nem is állt soha szándékomban, hogy többet akarjak tőlük ennél, még kapcsolaton kívül sem.
2015. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam erről, de tényleg gáz az ilyen csaj, akkor inkább mondaná azt hogy "nem kőlesz".
2015. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondok neked valamit kérdező. A legtöbb srácot nem az zavarja, ha barát akar lenni vele egy lány, hanem az, hogy szinte a 99%-uk CSAK barát akar lenni. Érted?
2015. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, nálam a "legyünk barátok" elég egyértelműen egyenlő azzal, hogy "nem akarok tőled kapcsolatot" :D
2015. márc. 30. 23:12
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkor baj, elmondom.

Szóval, ha van egy lány aki állandóan panaszkodik, hogy ő mennyire szerencsétlen a szerelemben és minden fiú csak azt akarja tőle és, hogy mennyire kellene neki egy rendes srác.

Ilyen jössz te és megpróbálsz közel kerülni a lányhoz, elkezdesz többet érezni, ezt elmondod/kimutatod, de közli, ő csak barátként tekint rád és ő különben sem olyan lány aki hamar lefekszik bárkivel is, neki kell az, hogy nagyon jól megismerje először a srácot, csak utána járna vele.


Majd egy hét múlva összeszed valami random fiút egy buliban akivel le is fekszik, te pedig még ugyanúgy szereted.

Ez pedig nem valami kellemes érzés.


És úgy összességében, az a lány aki tetszik, szeretnél vele járni, de barátzónába rak, nem kellemes érzés, szándék és korrekt viselkedés ide-vagy oda.

2015. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És? "Fiús" érdeklődési körökkel megáldott lány vagyok, a pasik 99%-a velem is csak barát akar lenni. :D Aztán jött egy aki kapcsolatot akart. Túléltem valahogy :D
2015. márc. 30. 23:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, volt hogy pasi-ügyben kicsit elkeseredtem, de ez miért eredményezné, hogy lefeküdjek a haverommal? o.O Nekem attól ő még csak span, nem akarok összejönni vele csak mert a Pisti szemét volt... :DDD
2015. márc. 30. 23:16
 9/14 Interferencia ***** válasza:
Jaguar nagyon jól leírta. Egyébként van olyan srác is, aki egyáltalán nem akar lány barátot.
2015. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, akkor miért nem mondják a lánynak, hogy "oké akkor szia"? Ezt nem értem.... sokáig maradnak a csaj "barátja", és közben panaszkodnak.. Akkor minek besélnek vele? :D
2015. márc. 30. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!