Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó ég tulajdonképpen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ég tulajdonképpen az a kisugárzás? Mitől jó valakinek a kisugárzása?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
A gamma-sugárzás elég jónak számít.
2015. ápr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csernobili válaszolók kíméljenek!
2015. ápr. 22. 01:27
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
hanglejtés, testtartás, testbeszéd (és ezek összhangja)
2015. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bence_ ***** válasza:
89%

Általában annak jó aki megbékélt magával.

Boldog. Kialakította a belső harmóniát.

2015. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A belső mentális-, érzelmi-, és szellemi állapotának tartós, hosszabb távú, és konstans kivetülése a környezete felé. Ezt rengeteg dolog befolyásolja, első körben családi élet/neveltetés/viselkedésminták elsajátítása/szocializálódás/szűk környezet/barátok/ismerősök/média hatása. Nagyon komplex dolog.
2015. ápr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém nem lehet valami jó.
2015. ápr. 22. 01:36
 7/12 Fish1 ***** válasza:
100%

A kisugárzás az, amikor a lelki dolgaid megnyilvánulnak a külvilág felé. Értem ezt pl. úgy, hogy aki mondjuk önbizalomhiányos, félénk, pesszimista, nem szereti saját magát, hazudozik, stb, annak rossz a kisugárzása. Biztos neked is volt olyan ember az életedben, akire ránéztél és úgy érezted, hogy sosem beszélgetnél vele.

Akinek van önbizalma, őszinte, pozitív gondolkodású, mosolygós, annak meg nyilván pozitív a kisugárzása.

Vagyis az aktuális lelki állapotod "kivetítődik".

2015. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én valahogy a legtöbb dologhoz/dologban sose éreztem magam elég jónak, ezért az önbizalmam nincs igazán a helyén. Viszont az emberekhez mindig igyekeztem jónak lenni, még ha belül sokat szenvedek is. Azért gondolom, hogy nem lehet a legjobb a kisugárzásom, mert sok olyan inger ért, ami erre utal, és ha ezt a szót meglátom, mindig kevesebbnek érzem magam másoknál.
2015. ápr. 22. 01:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt meg kell nézned, nagyon érdekes előadás!


https://www.youtube.com/watch?v=ihrmSWLp_vw

2015. ápr. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:
Miben vagy jó?
2015. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!