Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szemelyiseg a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szemelyiseg a baratom?

Figyelt kérdés

Van egy haverom,aki olyan 22 eves lehetett amikor meg fogta egy csaj maganak.A csaj olyan 15 eves lehetett :D Jartak.Minden jol ment(ugy gondoltam)...Egyszer csak a csaj kidobta :D a srac motorra pattant,de nem engedte be a csaj az udvarra.

Tudni kell,hogy nagy a gyanum volt akkor,hogy meg szuz volt a baratom.Amilyen szanalmas cirkuszt levagott utanna te jo eg :D sose ivott vagy cigerettazott addig.Ahogy ki rugta a csaj,ezeknek a szenvedelyeknek elt.Meg joshoz is elment.

Allitolag 2 es fel evig jartak,de a srac nem nyult ugy hozza azzal a dumaval,hogy a csaj meg gyerek :D ertitek? mar amikor osszejottek meg dughatta volna.Csodalkozik,hogy kivagta XD

Nademost uj csaja van.Nem szep a lany,de osszejar vele.Ha a csaj hivja es valaki a kozeleben van akkor mindig leteszi a telefont azzal a dumaval.hogy elmegy a jelem szivem le kell tennem.Meg olyanokat mond,hogy tobb csajt szedit egyszerre (ez tuti hanta duma).Meg olyat mond,hogy remeli nem varja meg a csaj,hogy visszajojjon kulfoldrol.

Amikor viccbol azt mondtam neki,hogy irok a csajnak facebook-on engem le tiltattott vele.Lehet akkora sokk erte,hogy mostmar csak atverni akarja a csajokat? Mi van vele? es mi van en velem,hogy nem akarom hagyni,hogy csajokat verjen at? :/ irigy vagyok ra vagy mi? :/


2015. ápr. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az van, hogy unalmas az életed és ezért inkább az övével foglalkozol, őt meg zavarja ez.
2015. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DavidGlock ***** válasza:
en azt mondom segits rajta es ha csunyakat ver at full kiterdekel xdd
2015. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem volt szep tolled DavidGlock.
2015. ápr. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!