Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen a barátom? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom? Nektek volt már kapcsolatotok ilyen személlyel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt. Már egész régóta ismerjük egymást, és pár hónapja együtt vagyunk. Mindig is olyanok voltunk mint a kutya meg a macska. Én egy beszédes,vidám, vicces(Kicsit csípős a humorom.:)), és őszinte ember vagyok.(Amit ugye sokszor kevernek az emberek a rosszal.) Ő pedig egy magának való, komor személyiség, a tekintetével ölni tudna, és kerüli a beszélgetést. Egyáltalán nem szégyenlős vagy ilyesmi, egyszerűen, olyan antiszociális. Mindig veszekedünk,(Butaságokon.) ugyan játékból, de folyamatosan szikrázik közöttünk a levegő. A barátaink már azon nevetnek, hogy hogyan lehetünk együtt, ha folyamatosan cseszegetjük egymást.(Tényleg úgy tűnik, hogy nem tudunk anélkül meglenni...) De mégis nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is szeret engem. Csak nem mutatja ki... Egyáltalán. Amikor az ágyban vagyunk is, olyan titokzatos... De mégis érzem, hogy szeret, és ad is rá jeleket, de csak ritkán... Nem fogom elhagyni ezért, arról szó sincs! De kíváncsi vagyok, hogy más is ilyen? Van amelyikőtöknek már volt kapcsolata ilyen személlyel? Köszi előre is.

2012. aug. 18. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"De mégis nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is szeret engem. Csak nem mutatja ki... "


Ha nem mutatja ki akkor honnan a francból tudod hogy szeret?Női logika...

2012. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevered az antiszociálist az aszociálissal szerintem...

Egyébként a személyiségem nagyban hasonlít a barátodéhoz, és szerintem sokan vannak még így.

2012. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret téged én is szoktam veszekedni a barátaimmal és néha jól is esik ha nem komoly dologról van szó... Az ellentétek úgyis vonzzák egymást
2012. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1# Ezt lehet érezni... Amikor azt mondom neki, hogy szeretem, akkor zavarba jön, és félre néz. Sosem engedi, hogy a többi fiú túlságosan közeledjen. És elképesztően féltékeny amikor a legjobb barátnőm puszilgatja az arcom.(Mondjuk én se szeretem azt, de őt így kellem elfogadni...) És imád átölelni engem. Az együttlét után, vagy amikor féltékenykedik.
2012. aug. 19. 00:01
 5/11 A kérdező kommentje:

2# Nos, is-is.:)

3# Meglehet.:)

2012. aug. 19. 00:03
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

volt....19 évessen egy 25 éves barátnőm volt ugyan olyan mint te csak még plussz bulizós is.

Én meg full az a csávó akit leírtál csak plusz agresszív is...egy ideig elvoltunk tényleg nagyon jó volt a kapcsolat..de annyira nem illettünk össze (amúgy dettó ez a helyzet volt mind veled még egyszer elmondom)..hogy a komolytalan viták átcsaptak nagyobakba míg én meg nem ütöttem úgy, hogy le fejelte a falat és 2 hét volt mire meg gyógyult...7 hónapig voltunk együtt ő teljessen kiszeretett belőlem..én is belőlle csak a szex hiányzik nagyon meg lecserélt másra egy 35 évesre:D szóval..ha nincs meg a nyugodt alap hangulat (amit neked kéne először megteremteni) és utánna ő is megcsinálná..akkor sajnos ez a kapcsolat "rövid" lesz és fájdalmat..:/ az ellentétek vonzák egymást de ,ha túl sokat vannak közelbe taszítják..hiába szereted hiába vonzódsz hozzá szex stb..sajnos ez nem csak attól függ (erre nekem is rá kellett jönnöm).

2012. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva van így,habár én kimutatom az érzelmeim,ő kevesebbszer :)

Majdcsak javul,az elején én sem voltam túl kellemes társ,hogy így mondjam,de már 2 éve együtt vagyunk : D

Egy lány : D

2012. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6# Nálunk egyik fél sem agresszív.(Fizikailag semmiképp, olyan fiúval nem mernék kezdeni.) Sőt ő véd meg mindig engem, mert sokszor kerülök a csípős humorom miatt viszályokba. Van amikor megbánt, mert nem szereti a nyilvános szerelmeskedést,(Kézen fogva sétálás, ilyesmik...) de amikor látja, hogy elszomorodok, mindig megpuszil, és végül beadja a derekát. És amikor már mind a ketten érezzük, hogy elszaladt velünk a ló, akkor mindig megbékélünk. Remélem mi nem végezzük úgy mint ti, emiatt a különbözős dolog miatt... Azt nem hagynám...

Köszi a válaszokat jöhetnek még.:))

2012. aug. 19. 00:19
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Biztos nem UFO???

A viccet félretéve: nem ismerek hasonló jellemű embert sem nőt sem férfit! Sajnálom!

2012. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha nyugtat, a kérdést akár én is írhattam volna.. egész hasonló esettel állok szemben. próbálok a kedvében járni és remélem, hogy összecsiszolódunk :)
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!