Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar Angliában a lakótársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar Angliában a lakótársaim szexuális élete munkanapokon a hajnali órákban, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megítéltetni!

Az eset rövid leírása.:

Öt szobás ház, 1 szobában 1 ember lakik, mindenki külön fizet.


Hétfő este 23:00-kor a lépcsőházban találkozok a felettem lakó lakótárshölggyel, éppen egy fiatalember jön mögötte, köszönünk. A fiataembert nem láttam még, nem itt lakik.

A hölggyel beszéltem már előtte, rendesnek tűnt.


Másnap én mennék dolgozni, így lefekszem 23:00 után nem sokkal aludni.


Fent zaj van, nem igazán tudok aludni, de elalszom mégis, kedd 1:00 után azonban felébreszt a fenti pár közösülésének hangja, faszerkezetes ház, így még az ablakok is rezegnek. Igen zavaró.


Elég fáradt vagyok, mert előző nap is 19:00-ig dolgoztam, 20:00-ra értem haza. Amire összeszedem magam, hogy lemegyek a konyhába a pár 'végez'. Nem tehetek róla, hogy végig kényszerültem hallgatni. Eléggé felzaklatottan lemegyek, a szárítóban maradt némi ruhám, kiveszem és kimegyek az udvarra levegőzni, mert nem akarok egyikőjükkel sem ezután találkozni. Kint hideg van, visszajövök, lefekszem aludni, de nem tudok, mert fent még mindig zaj van, lépések, reccsenések, beszéd.


Kb. 3:00-kor az idegen férfi elmegy, a lány lekíséri, ezután, még fürdőszoba zajok vannak, de ettől már nagy nehezen, de 4:00 után valamikor sikerül elaludnom.


Reggel nem ébredek fel az ébresztőórámra, elég bosszús vagyok. A nő már elment dolgozni. Valahogy a tudtukra akarom adni, hogy ami történt, az nem teljesen van rendben. De nem akarok durva lenni.

Reggel mindig kinyitom a Bibliám, aznap reggel ez fogadott benne.:


Mt 7:13-14

"Menjetek be a szoros kapun! Mert tágas az a kapu, és széles az az út, amely a kárhozatba visz, és sokan vannak, akik bemennek azon.


Mert szoros az a kapu, és keskeny az az út, amely az életre visz, és kevesen vannak, akik megtalálják azt."


A fenti hölgy előzőleg elmondta nekem, hogy hazautazik Húsvétra, gondoltam keresztény és akkor azt gondoltam, hogy névtelenül a fenti bibliai idézet jó lesz.

Hát angolul az ajtaja alatt becsúsztattam, majd elmentem dolgozni.


A héten azután csen volt, a fiút azóta nem is láttam, aki aznap hajnalban itt volt.


De pénteken egy másik fiú, akinek a szobája a lányé mellett van, a konyhában kérdezi tőlem, hogy "Izgatott vagy?". Erre én, hogy fáradt inkább. Erre ő, hogy az egész ház azt keresi, hogy ki tette az üzenetet az ajtó alá. Mondom én voltam, meert zavart a zaj hajnalban.


Na erre megkaptam, hogy ez agresszív és hogy jelentenie kellett a házat birtokló szervezet főnökének.

Hiába, mondtam, hogy a hajnalban történtek elrontották a fél hetemet.


Írtam egy levelet a szállás menedzsernek, hogy mi történt, válaszolt és azt írta, beszélt az itt lakó fiúval, és tisztázták, hogy ez egy félreértés.

Sokáig nem értettem, hogy ez a 3. fiú miért foglalkozik ezzel. Egyént ez a fiú az érkezésem után sem volt barátságos velem. Később rájöttem, hogy ő a fenti szervezet jóléti, jó közérzeti "officer"-e, aki a szexuális jólétért is felelős.


Azóta a lány nem köszön, az "officer" fiú, meg közöttem elég feszült a viszony. A szállás menedzser felajánlotta, hogy esetleg elkezdhet nekem keresni egy másik szobát, de ez nehéz...


Még annyit, hogy a fenti szervezet egy egyetemi College. A szoba nem olcsó havonta 238 000 Ft...



2015. ápr. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Dániába szegődnék mosogatónak, ott értelemszerűen vastagabbak a falak.
2015. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki rajtam kívül járt már így?

Illetve Angliából van valakinek tapasztalata?


(Köszönöm, ha elolvassa valaki a történetemet, ugyan az előző válaszoló válasza nem volt hasznos de őt is felpontoztam.) Biztosan én is hibáztam a fenti történetben, lehet rögtön fel kellett volna mennem aznap hajnalban, ahogy a 3. "officer" fiú mondta és bekopogni jó hangosan, hogy hagyják már abba! Nem mertem, idegen ország, vadidegen emberek, nem várt viselkedések és reakciók, késő este. Pl. mi van, ha jócskán van alkohol bennük? A másik, hogy nekem az a bizarr, ha egy szerelmeskedő párral kell kapcsolatot teremtenem az éjszaka közepén... Nem tudom, ki hogy van ezzel... Minden választ köszönök!

2015. ápr. 26. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kedvem elolvasni ezt a hosszú szöveget..úgyhogy csak annyit mondhatok szállj be.
2015. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a rövid változat,leírnád a hosszabbat??
2015. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"a szállj be" megjegyzést kénytelen voltam lepontozni


Te beszállnál? Mert ha igen, annak az lenne az eredménye, hogy egyrészt a rendőrség vinne el, másrészt perbe fognának szexuális molesztálásért! Egy külföldi férfi pere épp most kezdődött a kisvárosban, ahol vagyok!

2015. ápr. 26. 17:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ezt is érdemes volt ide kiírni, GYK hasznossága = mínusz végtelen....
2015. ápr. 26. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem koltozz el. Ez kb 550 font egy hónapra. Ennyiért már stúdió lakást is találhatsz bárhol, még Londonban is, nem hogy vidéken. Akkor nem fognak zavarni a lakótársak.
2015. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy, mert az egyik híres egyetemvárosról van szó a kettő közül. Ez a legolcsóbb szállás, 2 hónapig keresgéltem és 4 hónappal előre lefoglaltam.
2015. ápr. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!