Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele? Mikor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Mikor lesz vége?

Figyelt kérdés
14 éves lettem és gondolom minden fiúnál aki betöltötte ezt az életkort voltak úgynevezett "ártalmatlan merevedések" vagy micsoda. Osztálykirándulásra a Balatonhoz megyünk és elég ciki lenne ha fürdőgatyába csak úgy elkezd...... Mikor lesz vége nem tudjátok??Értelmes választ pls.
2015. ápr. 26. 16:46
 1/3 aladar12 ***** válasza:
ha fürdőgatyába elkezd, akkor ugrás a hideg vízbe. meg ha nagyon nem akarod, irány a wc, zárd magadra és fapfapfap.
2015. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom spontán merevedésre gondolsz, amikor zexuális izgalom nélkül is erekciód lesz. nem tudom, mikor lesz vége, ez egyénenként változik, amikor már picit beálltak a hormonjaid. Annak viszont mikor lesz vége, hogy az egyedfejlődésnek ezt a teljesen normális jelét bárki is cikinek tartja?
2015. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat tudom hogy teljesen természetes de ha osztálytársakkal vagyok együtt és látszódik azért migés elég ciki. :/
2015. ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!