Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a vőlegényem. Vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a vőlegényem. Vége mindennek. Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Mi legyen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 21:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Barátok 7/24
2013. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
köszönöm az együttérzésedet.nem kívánok neked ilyen kamuszagot.
2013. jan. 23. 21:19
 3/34 anonim ***** válasza:
81%

Te jó ég, részvétem... nagyon sajnálom. ezt el sem tudom képzelni. nem tudom, mit kezdenék magammal. ha nem vagyok indiszkrét, mi történt?


vannak barátaid, család? nem élsz egyedül?

2013. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Leukémiás volt.Vannak szüleim és barátaim is,persze.Csak ők elfordultak tőlünk,amikor megtudták ezt az egészet.
2013. jan. 23. 21:21
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Az enyém kómában van, egy hete. Nem kívánom senkinek. az ember üresnek érzi magát.
2013. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne kamu? ilyen megtörténhet sajnos .. :(

kérdező, részvétem! ha valóban igaz, úgyhiszem, hogy jobb lett volna ha ezt a családis kategóriába kellett volna rakni, mert itt jórészt csak bunkó empátia-hiányos emberek vannak.

2013. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem. :(

Sajnos ilyen esetben kevés dolgot lehet tanácsolni, ami tényleg segít és nem közhely. Idővel könnyebb lesz, de sajnos kemény és rögös az út odáig, nagyon nagy szükséged lesz a szeretteid támogatására!

2013. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Ha nem tudod megemészteni,próbálj meg beszélni pszichiáterrel.

2013. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni. Ez még nem a világ vége még ha most úgy is érzed. Biztos vagyok benne nagyon nehéz lesz kiheverni, de ha erős vagy sikerülni fog.

Ismertem egy lányt akinek szintén meghalt ő csináltatott egy tetoválást ami örökre rá emlékezteti.

2013. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
4es vagyok... sajnos tényleg csak az idő segít. nem tudom, milyen tanácsot adjak. én megőrülnék, valószínűleg! talán az a jó, ha most lefoglalod magad, sajnos nem a legjobb, de itt a gép előtt talán, beszélgess emberekkel sokat, más dolgokról, ha az jól esik! sírj sokat, sokat, aludj, sétálj nagyokat! család, barátok... szerezd vissza őket, legyen ez egy cél!
2013. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!