Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ciki/durva történtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ciki/durva történtek után kezdted fontolgatni, hogy soha többet nem akarsz berúgni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen meg nem volt 😃
2015. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apám vitt haza...
2015. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másnap még 6x hánytam
2015. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy túrás rendezvény, ahol már reggel 10-kor beültünk egy kocsmába, mielőtt elindultunk volna a hegyre. (Természetesen vittünk magunkkal is mindenféle földi jót.) Odáig még megvan, hogy elindulunk fel a hegyre, onnantól filmszakadás. A következő emlékem az, hogy fekszem valahol az erdőben, valaki (akiről azóta sem tudom, ki volt) ráz veszettül engem, és valami vonatról ordibál. Még visszakérdeztem, hogy milyen vonat, aztán észrevettem, hogy a síneken fekszem, és érzem, hogy valahol valami jön...

Akkor azért gondolkodtam egy napig, aztán úgy döntöttem, mégis iszom tovább. Azóta nem történt velem ilyen, és tudjátok, miért? Mert nem azt kell megállni, hogy igyál, hanem azt, hogy elveszítsd a kontrollt.

2015. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es...ez tényleg megtörtént vagy csak túl jó a fantáziád? Mert, ha igen, akkor ez nagyon durva :/


De egyébként igazad van, tudni kell hol a határ. Nálam az a baj, hogy én mindig elakarom érni azt a határt és az természetesen mindig sikerül...de pár havonta meg túllépem, aztán meg napokig/hetekig rágódom rajta .

2015. ápr. 27. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem tinikorban volt több olyan élményem, ami miatt nagyon tudatosan, nagyon odafigyelve iszom, a mértéket és a határaimat figyelembe véve. Volt, hogy kimaradt az egész éjszaka és annyira szarul voltam, hogy a barátnőim fürdettek meg (lány vagyok), egyáltalán nem tudtam magamról, aztán ágyba raktak. Annyira szégyelltem magam másnap, hogy az valami hihetetlen.

Meg sok durva esetet láttam, amik szintén elvették a kedvemet az őrült ivászattól.

2015. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:

19 évig voltam absztinens,utána 4x rugtam be (mindig nő miatt,legnagyobb hülyeség) és most megint mellőzném 20 évig.

Semmi durva,mert csak a testem tud berugni. Úgy mozgok,mint Jack Sparrow :D

De mikor még másnap is kidőlsz attól,hogy csak eszedbe jut a whisky szag...soha! :D

2015. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legutolsó jelentősebb italozásom egy kocsmában indult három haverommal. Nem is terveztem, hogy berúgok, csak valahogy hozták egymás után a piát, én meg nem ellenkeztem:D Valahogy annyira hirtelen sikerült magamhoz képest nagy mennyiséget meginni, hogy egy ponttól teljes képszakadás volt. Hajnali 5-kor ébredtem fel, iszonyatos hányásszagban egy ágyon, kabátban. Konstatáltam, hogy az egyik haveromnál vagyok, kievickéltem a fürdőbe, és a tükörben megláttam, hogy bizony a hajam és a ruhám és tiszta hányás. Amennyire tudtam, kimostam a hajamból, a felsőmet levettem és visszafeküdtem aludni (volt kikészítve takaró:D), és imádkoztam, hogy ez csak egy rossz álom legyen:D

Igazából szerencsém volt, hogy olyan emberekkel voltam körülvéve, akik nem hagytak szarban.

Ennek ellenére nem fogadtam teljes absztinenciát, de többször ilyen gusztustalan módon nem szeretnék berúgni.

2015. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5: igen, megtörtént.
2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!