Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mik a tapasztatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mik a tapasztatok?

Figyelt kérdés
Valamivel tobb mint 2honapja jottunk ossze a parommal, en 21ff o 20 eves ( nő). az igazat megvallva en meg nem voltam novel, nagyon zarkozott es gatlasos voltam es igazsag szerint vagyok a mai napig is. Mindig is kevesnek ereztem magam, illetve magat a penisz meretemet is. Most ez komoly, nem akarom hogy elromoljon ez a kapcsolat, mi a velemenyetek egy kisebb meretrol, mukodhet?
2015. ápr. 27. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

:)) nagyon aranyos a kérdésed; első és legfontosabb: -nyilván nem tudja, hogy te még nem voltál jánnyal. Azt sejti, hogy persze te már voltál... Nos elmondom neked, hogy célszerű lenne őszintén elmondanod neki. egy párkapcsolat bizalmi alapon működik, ha akarja ha nem, tudomásul kell vennie. Rádásul lehet, hogy örülni fog neki, hogy elveheti mondjuk a szüzességed. :) Na? fogadni mernék, hogy erre nem is gondoltál :) Pedig lehet, hogy jobban örülne neki mint te. Ha megmondod neki, akkor tuti toleráns lesz és majd ő irányít, HA-nyilván tapasztaltabb :)

ami a dákót illeti. biztos láttál már XXX es filmet. abban a sikoltozások 3/4-e fájdalom sikoly. kevesen tudják, hogy a lányok a kisebb lécnek jobban örülnek mint a nagynak, mert az fáj. de a pici,-pláne ha tövig befér jobban izgatóbb :))))

ezt sose felejtsd el ;)

üdv, és sok sikert! --Chocky--

2015. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
:) a bátyámnak sem volt barátnője 21 éves koráig és nem azért mert ronda csak egyszerűen nem akart egy p*csával járni. A barátnője meg nekem kezdte mesélni hogy már tudja hogy nem volt még neki és kifejezetten örült . Az elsőnek igaza van :) nem mindig jó ha nagy. Csak ügyesen kell azzal bánni ami van. ;) hajrá!
2015. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!