Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem védekezünk párommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekezünk párommal de még várni akar a babával de azt mondta h ha becsúszik annak is örül. én szeretném ha becsuszna. Nálunk a vége időzitésre megy. Szerintetek hogy csináljam h összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
kell a pótlék vagy mi?
2015. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen pótlék??? te miről beszélsz?? Babát szeretnék...sztem ezzel semmi hülyeséget nem kérdeztem...vagy ha mégis elvileg itt mindent meglehet beszélni, és meg lehet kérdezni...most nem értem miért kellett ilyen választ adni?? de azért köszi
2015. ápr. 28. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

arról, hogy ha gyereket akartok vállalni, azt közösen kell elhatározni, nem árt minimális egzisztenciával is rendelkezni, nem csak "becsúsztatni".

Ha ennyi még nem alap számodra, akkor szerintem várjatok még a gyerekkel. Am meg ha védekezés nélkül szexeltek és mindketten egészségesek vagytok, magától megfogan.

2015. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy csináld? Úgy csináld,hogy beszéld meg a pároddal. Látom nagyon felelősségteljesek vagytok. Aztán nehogy hoppon maradj a gyerkőccel a sunyiságod miatt.


A szád arra (is) való, hogy beszélj. 25N

2015. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, amíg a barátod is szeretné, nem pedig csak belemenne, hogy megtartsátok, ha esetleg becsúszna... De lehet, így akarta kifejezni, hogy már ő se bánná, ha lenne, ezesetben beszéljétek meg, onnantól meg már csak nem lesz olyan nehéz összehozni.
2015. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
beléd megyek én párszor.
2015. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Babát szeretnék...

Gondolom azért kell egy pasi hozá..

2018. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!