Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek ha házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha házasságban élő (kisgyerek is van), ha az egyik fél külön akar nyaralni, illetve külföldre menni utazgatni? (úgy, hogy ez előtte nem így volt, tehát mielőtt baba volt nem volt igény rá, hogy külön menjen)

Figyelt kérdés

Általában is érdekel a kérdés.

A konkrét eset, hogy a férjem el szeretne menni barátokkal 5 napra külföldre, ami hidegzuhanyként ért, mert 2 hónapja volt 6 napot munkaügyben külföldön (de abból 3-4 nap ténfergés volt) és reméltem legközelebb már együtt megyünk valahová, mert én is imádok utazni. Ígn is beszerveztem egy külön csajos utat magamnak (ha ő megy külön, én is fogok) erre kiakadt, hogy én mennyire gyerekes vagyok. Azt is mondta, hogy a barátainak szégyelli bevallani, hogy én nélküle megyek külföldre.. Nem igazán értem.. Csak neki lehet?


2011. dec. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Ezek szerint igen, csak az ő kiváltsága.

Úgy gondolja, hogy neki "jár", neked meg nem. Illetve nem vagytok egyenrangúak a párkapcsolatban.


Személy szerint elítélem az ilyen hozzáállást.


A helyedben meg odafigyelnék rá, kikkel, vagy kivel is utazgat ő ennyit? Nehogy a végén az előző útról kiderüljön, hogy csak egy kollegina volt vele. :S

2011. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megunta a családosdit,örül,hogy elszabadul.Hát szabadulj el te is.Ő is megy,te is mész,kész.
2011. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megunta a családosdit 5 hónap alatt? Az fasza..

Láttam képeket, nem volt kollegina, meg most is fiúkkal megy.

2011. dec. 21. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg.És ez ennél csak rosszabb lesz.Mindig a gyerek után háborodnak meg.
2011. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:

az nem gond, hogy nélkületek akar menni, ez természetes. én férjem vadászik, gondolod, hogy nem lakok a kedvéért sátorban hetekig, mikor valami külföldi vadászkirándulásra megy :D


az, hogy ugyanezt tőled gyerekesnek tartja, már sokkal nagyobb gond. valami nagy zavar van a fejében. magyarázd el neki értelmesen, hogy te is ugyanolyan emberi lény vagy, mint ő, és ugyanúgy szükséged van kikapcsolódásra, mint neki. és utazz el, bármit mond, had gondolkodjon az élet nagy kérdésein :)


29/n

2011. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!