Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokáig szigli maradok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig szigli maradok ha egy ilyen fiúra várok?

Figyelt kérdés
Olyan emberekkel alig találkozok, akik nem egésznap a facebookon lógnak, és kiposztolják, azt is, hogy mit ettek. Az egész magánéletük közszemlére teszik. Nem szeretem a mai elektoronikus zenéket sem. Fontos számomra, hogy több mindenről el lehessen beszélgetni a másikkal, legyen humora, az sem zavar ha szúrkálódik, de legyen figyelmes is. Az idősebb korosztály ezen tulajdonságoknak inkább megfelel, de még ebben is válógatós vagyok, mert korban hozzám illő férfit szeretnék 20-30 között. Végül, az arca tetszen. Ilyen leírás után a barátnőim csak annyit szoktak mondani: Hát...sok szerencsét!
2015. ápr. 29. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezeket már tudjuk, most magadról írj valamit, és mellékelj esetleg egy képet.
2015. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen normális elvárások, én tudom teljesíteni őket, és a férfi ismerőseim többsége az adott korosztályon belül szintén.

A problémák ott szoktak kezdődni, amikor ezek mellé még kismillió baromságot elvártok, amiknek Tony Stark sem tudna megfelelni.

2015. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25F
2015. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 To7ka ***** válasza:

1#: Azért itt magáról is elég sok információt megoszt a kérdező, csak figyelni kell!:)

Szerintem pont hogy lehetetlen olyan emberekkel találkozni (személyesen), akik egész nap a facebookon posztolgatnak. Hisz nem is mennek semerre!:D Nálam speciel le van tiltva minden ilyen ember, mert azokra a tartalmakra nem vagyok kíváncsi, de soha észre se venném mert max üzeneteket nézem meg ott...:) Szóval ne facebookon keress olyan embereket, akik nem ott lógnak egész nap. Kezdésnek egész jó!

Utána a beszélgetős résznél, magabiztosságot keresel. Magabiztos srácokhoz Neked is kell valamit produkálnod, kis határozottság, izgalom, kihívás. Az meg elég korrekt, hogy 30 felé nem mész. Ne a korától legyen magabiztos egy pasi egy 10 évvel fiatalabb lánnyal. Hosszútávon ugyanott fogsz tartani (érettebb leszel nála idővel).

Lehet az arcokban vagy igazán válogatós!!:)

2015. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Máris találtál ilyesvalakit. :)

24F

2015. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Szóval senki se néz ki elég jól számodra. Igen, sokáig szingli maradsz.
2015. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Jelen, de néha túl sokat is szurkálódok. :/
2015. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha magamat kéne jellemeznem, ugyanazok igazak rám, amit elvárok a másiktól is, kimaradt (legyen hűséges és ne hazudozzon, én sose hazudok) Nem árulok zsákbamacskát, én tényleg csak azt keresem, amit itt leírtam. Még az alkata is csak annyiból számít, hogy nálam ne legyen vékonyabb, és ne legyen 150 kiló, szerintem ez teljesíthető, én 55 kiló vagyok, ennél könnyebbnek lenni...Közel 170 centi vagyok, azért az sem árt ha magasabb, ezek már szürreális kiegészítések?
2015. ápr. 29. 17:42
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

"Még az alkata is csak annyiból számít, hogy nálam ne legyen vékonyabb, és ne legyen 150 kiló, szerintem ez teljesíthető, én 55 kiló vagyok, ennél könnyebbnek lenni...Közel 170 centi vagyok, azért az sem árt ha magasabb, ezek már szürreális kiegészítések?"


Na igen, éreztem, hogy van DE. Megbuktam a testsúlyon. Ami semmi több csak egy szám...

Tehát akkor magyarra fordítva a srác legyen atletikus alkatú és jóképű. ezen kívül, intelligens, magabiztos, jóhumorú, kifinomult izlésű, meg még isten tudja mi nem.

2015. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Stimmel, stimmel, stimmel, de foglalt vagyok még mindig.
2015. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!