Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetem észre hogy akar tölem valamit?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki be jön és szoktam látni hogy nézeget felém/ szemembe de valamikor nem teszi igy 1 kicsit zavaros :/ és amugy is kicsit félénkeb vagyok ismeretlenel szembe :$
2010. febr. 22. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez így kevés. Csak akkor fogod megtudni, hogy akar-e valamit, ha beszélgetsz is vele.

Beszélgetés közbe nagyon figyeld a testbeszédét, az sokkal több mindent elárul, mint hogy mit mond.

Pl.: Említetted, hogy a szemedbe néz, mosolyog, hogyan reagál 1-1 pikáns kérdésre, tördeli-e az ujjait, vagyis ideges-e..

2010. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is ugyanezt szoktam csinálni egy sráccal, aki bejön. néha nézem, néha nem. ez azért van mert néha már elkeseredek vagy pedig a barátai is ott vannak. szerintem ez lehet a te esetedben is.
2010. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló remélem ugy lesz ahogy te mondod mer igaz szünetekbe mindig haverokal vok de mikor csak 1 van velem akor néz ink ha töben vagyuk akor nem igen :/de azért jo hogy itt lehet névtelenül kérdezösködni :P de ha valaki tudna esetleg valamit akor pls írja le kiváncsi vok
2010. febr. 22. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy én vagyok az a lány. Én is mindig ugyanezt csinálom :D

Szóval amikor én nézek egy fiút én általában azért nézem:

-mert bejön (az esetek 90%-ban)

-vagy nézem,hogy néz-e (de akkor is bejön vmilyen szinten)


Hha a kiszemeltet,csak látásból ismerem,akkor nem merek hozzá se szólni,mert én is elég félénk vagyok.

És azért nem szoktam nézni,mert pl ő se néz engem vagy mert elbizonytalanodok,hogy úgy se tetszek neki és csak a szivemet fájdítom.


Szerintem a legjobb megoldás az lenne,hha odamennél a lányhoz, és megkérdeznéd,hogy milyen órája lesz. A lánynak le fog esni,hogy mivan,de hha esetleg nem tetszenél neki,akkor uttána monthatod,hogy te csak meg akartad ismerni/barátkozni akartál. Ha a lány is elég félénk,akkor szerintem ez egy elég konkrét jel ahoz,hogy tetszel neki.

Gyüjts bátorságot és beszélj vele!

Sok sikert :D

2010. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi utolso,csak félénk vok mert a barátait se ismerem és nem tom hogy hogyan közeledjek egy ilyen esetbe meg látom oda meek edig oke és utána ? valaki tud valamit?:P
2010. febr. 22. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
nah szia 2. vagyok és látom nemigen jönnek az ötletek. szóval félénk vagy, akkor pedig nem szemből támadunk, hanem lesből. (na jó ez kicsit gagyinak hangzik) tehát mondjuk mikor 1. beszélsz vele nem szeretnéd h egyből leessen neki a dolog, hanem h felfigyeljen rád, szimpinek találjon, és semmiképp se tartson nyomulósnak. mondjuk olyan lehetne, h odamész hozzá, mert vmit kölcsön szeretnél kérni tőle. jaj matekdoga, megöl a tanár, számológép kellene stb. aztán nagyon szépen megköszönöd, mosolyogsz, megkérdezed mikor tudod neki visszahozni (és így megtudod mikor lesz lehetőséged újra vele dumálni) jaj és a hála. legyél a hálánál nagyon bőbeszédű, és mivel nagyon hálás vagy, ezért akár el is hívhatod a kávézni a büfébe. szerintem ebben nincs semmi tolakodó és így meg is ismerheted. nem olyan bonyolult. ha nem tetszik az ötlet, akkor majd kitalálok vmi mást. próbáld ki légyszi!!! tudok olyanról akinek ez bevált!! na sok sikert!!!
2010. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oh ezt meg probálom de látom te elég rafinált vagy :D mjad holnap meg probálkozom vele de számologép helyet valami mást kérek töle mert 9. es és sztem ott nem anyira használják én pl: vonalzo vagy körzöre gondoltam :P de gondolkodtam olyanon is pls látom hogy jön felém akor ugy teszek mint ha nem látnám és kicsit neki megyek és ot bocsánat véletlen volt nem fogyeltem bocsánat kérés érdekébe meg hivnám valamire :P de a tied hatásosabnak tünik köszi szépen majd irok holnap
2010. febr. 22. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:
szia:) én is ezt csinálom egy fiúval...csak én be is jelöltem myvipen:D de ő csak visszaigazolt..:(.és ennyi...:na szóval én mindig nézem és mosolygok rá és próbálok a közelébe menni:)
2010. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia, én vagyok a rafinált. nah mizu? mi lett a dologból? ha semmi, az csak azért lehet, mert kell még idő egy kis erőgyűjtésre, de ha pont az ellenkezője... nah írjál, ahogy ígérted!!
2010. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hali,kértem töle vonalzot és hát mikor oda adta be remegtek a lábaim meg köszöntem montam ora után hozom stb stb és utána beszélgetem vele meg hivtam 1 italra és a kövi szünetbe is együt voltunk rem lesz belöle valami a lány azt monta örül hogy meg ismert nem tom mire értete de van el képzelésem...:P 17/F És nagyon szépen köszönöm te kis rafkos :P
2010. febr. 23. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!