Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
A legjobb tipp ha megkérdezed tőle.Semmit nem vesztesz vele.
2011. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, de konzervatív típus. Nem fogok elé állni és megkérdezni tőle.
2011. jún. 3. 16:31
 4/74 A kérdező kommentje:
De, vesztek vele. Lehet többé nem látnám, mert kerülne.
2011. jún. 3. 16:32
 5/74 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztesd meg valami bizalmasoddal.
2011. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Az gyerekes lenne. És nem is biztos, hogy őszintén válaszolna neki. Illetve nincs közös ismerős.
2011. jún. 3. 16:38
 7/74 anonim ***** válasza:

Mit mondanak a női megérzéseid? Mert ha azt mondják, hogy tetszhetel neki, biztos úgy van. Figyeld titokban, hogy más nők jelenlétében hogy viselkedik. Őket is így nézi?

Hasonló cipőben járok és tart ez egy ideje, én sem tudtam, mi járhat a fejében. Volt, hogy megszólítottam egy kérdés erejéig, rögtön kedvesen felém fordult és el is pirult mindjárt. Ez a pirulás a 2. eset volt amit észrevettem. Ha fel is hív Téged, az nagyon jó jel. Neked is tetszik ő? Ajánlanám Neked a www.femina.hu oldalt, ott a kapcsolat, v.párkapcsolat címkénél lehet "tanulmányozni" a viselkedésüket, kereső is van a lap tetején. Nagyon jó. Szívesen beszélgetnék még veled hátha ketten okosabbak lennénk.

2011. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Állok rendelkezésedre a beszélgetésben. Bár negyedkor el kell mennem, de el fogom olvasni később. Addig is itt vagyok.


Én először nem figyeltem fel rá, de fura volt, hogy annyit hívott szinte ugyanazzal a dologgal. És a bátyám látta egszer és azt mondta annyira beszélt nekem, meg ahogy a kezét használta neki gyanus.


Vonzónak találom, de nem tudok róla semmit, csak 1-2 dolgot. Még azt sem tudom, hogy van-e valakije.

2011. jún. 3. 16:43
 9/74 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy vonzódik hozzád. De hogy ez mit jelent részletesebben, azt ezekből a jelekből nem lehet tudni.
2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:

Apródonként 1-1 "ártatlan" kérdéssel kipuhatolhatod, amire kíváncsi vagy. Figyeld, hogy másokkal hogy viselkedik, más hogy viselkedik vele. Észre lehet venni, hogy barátai, ismerősei hogyan üdvözlik, ha kedvesen, örülnek ha találkoznak vele, biztos szeretetre méltó lehet. Apróságot ha megtudsz róla az utóbbi időben, kicsit felkészülhetsz a pasiból és lesz téma a következő beszélgetéskor, hátha megered a nyelve és beszél magáról ezt-azt. Én most szerintem nagy butaságot csináltam. Küldtem neki egy Smilit sms-ben, mire az ő telcsijén csak egy :) jelent meg. Főleg hogy a szám is ismeretlen volt neki, rögtön vissza is hívta. mármint engem.Rövid egyeztetés után tisztáztuk ki kicsoda.Rákérdeztem baj hogy küldtem, ő: nem. Mi újság, stb.stb. Amúgy gratulálni akartam neki valamiért. Amúgy is akartam, csak nem volt alkalom rá, más előtt meg nem akartam. Biztos nem kellett volna, lány létemre, de úgy vettem észre, nem túl bátor és mikor megszólítottam nem volt éppen ellenére, utána is ugyanúgy nézett rám. Most várom mi lesz. Talán aludt rá egyet és utólag örült neki, talán elfordul tőlem. Nem tudom. Szerinted? Néha kis bátorítás kell egyik-másiknak és lehet nem bánjuk meg. Tapasztaltam. Bár nem szokásom ilyesmi egyáltalán. De nem aludtam előtte egy kummát sem.

Szerintem biztos tetszel annak a srácnak. Kérdezz meg egy fiú ismerősödet, ő hogy mutatja ki ha tetszik neki egy lány?

2011. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!