Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel a kezdetek óta nagyon jóba vagyunk.


Jártunk is 1 hetet.


De rájött hogy lehet összekeverte a barátságot a szerelemmel, nem tudja mit szeretne.


Ugyan úgy nagyon jól elbeszélgetünk meg minden annyira jól elvagyunk.


Szerintetek ki öntsem neki nagyon a szívem, hogy mit szeretek benne meg minden?


Annyira szeretem.


Meg úgy érzem ő is szeret csak bizonytalan.


222 km van köztünk


2015. ápr. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol.
2015. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Jártunk is 1 hetet"

És mi lett belőle? Csak úgy megszűnt? Vagy elfelejtették?


Inkább idősödjetek még cseppet.

2015. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jártunk és mikor haza mentem mert ugye nagy köztünk a távolság akkor közölte hogy nem tudja mit szeretne.



Meg hát ez a talin is látszott :C


Nem járunk de valamit érez irántam.


Én meg még mindig nagyon szeretem.

2015. ápr. 29. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ki is öntöd neki a szíved, javaslom, hogy személyesen. Beszélgess vele továbbra is. Esetleg ha újra arra gondol, hogy mi lenne ha járnátok, akkor bizonyítsd neki, hogy te teljes mértékben benne vagy (és akkor tényleg semmi kétely).

Drukkolok neked, ha úgy alakul, akkor pedig becsüld meg és vigyázz rá!

2015. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!