Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jó ötlet lenne, ha ezt írnám a lánynak? Ti hogyan reagálnátok, ha bejönne nektek a srác?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány (nem tudom, tudja-e, meg hogy én bejövök-e neki; talán), és azt írta a minapi levelében, hogy ruhát vett. Jó ötlet lenne, ha megírnám neki, hogy "remélem, majd láthatlak benne"? Nektek jólesne az ilyesmi, és bóknak vennétek? Ha tetszene nektek a srác, akkor örülnétek? És mit reagálnátok, mi lenne az, amivel visszajeleznétek, hogy ez jólesett? Köszi a válaszokat.

2013. dec. 25. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen örülnék azt írnám, hogy majd sort keríthetünk rá

vagy azt, hogy engem még jobban izgat ő, hogy mutatna benne :D

2013. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
jól esne és azt írnám h kerítünk rá alkalmat:))
2013. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha tetszik a fiú, akkor örülnék neki
2013. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de szerintem jó ötlet ;)
2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Végre egy fiú, aki normálisan tud bókolni. :D Én örülnék neki és azt mondanám, hogy majd sort kerítünk rá. :)
2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#1: Hát nem tudom. Gyerekkoromban szőke voltam, ehhez jött a kék szem, szóval volt, aki hirtelen kislánynak nézett. :)
2013. dec. 25. 21:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és örülök, hogy nektek tetszik. Amúgy az nem gáz, hogy nem állunk olyan nagyon közel egymáshoz a lánnyal, szóval nem ismerjük annyira egymást, és így írok neki ilyet?
2013. dec. 25. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert valahol mindent el kell kezdeni...(:
2013. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki :D Mondanám neki, hogy majd megoldjuk, hogy lássa rajtam :D
2013. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én örülnék, aranyos lenne tőled:)
2013. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!